Żarówka samochodowa vision 12972prb1 h7 px26d/55w/12v marki Philips

od 0,00 PLN

Rodzaj: H7
Informacja ogólna
widoczność w porównaniu ze charakterystyczną żarówką, oferując rewelacyjną skuteczność wiązki światła w bardzo konkurencyjnej cenie w stosunku do jakości oryginalnego wyposażenia, co pozwala powiększyć bezpieczeństwo i wygodę.
właściwości
  • typ lampy: H7
  • Napięcie [V]: 12
  • Moc znamionowa [W]: 55
  • wariant gniazda: PX26d
  • wariant połączenia: opakowanie konturowe
Opis
Halogenowe żarówki samochodowe H7 producenta Philips z udoskonalonej kolekcji Vision, dedykowane do świateł drogowych i mijania. Produkują o 30% więcej światła standardowe żarówki halogenowe dostępne na rynku. Emitowana wiązka jest choćby o 10m dłuższa, dzięki temu kierowca widzi lepiej i jest widziany poprzez pozostałych uczestników ruchu. Właściwe oświetlenie to podstawa bezpiecznej i wygodnej jazdy. Produkty Philips oferują jakość pierwszego konstrukcji w dostępnej cenie i są z reguły wybierane poprzez producentów pojazdów na świecie. Zaleca się za każdym razem wymieniać obie żarówki równocześnie.

wariant H7
firma Philips
EAN 8711500406071
Kod towaru PH-12972PRB1
Opakowanie 1szt.
Moc [W] 55W
Napięcie [V] 12V
rodzaj opakowania B1
seria 12V Car lighting
Trzonek PX26d
wariant H7
żarówki

Żarówki do samochodów, motocykli i ciężarówek tworzone są w kilku typowych rodzajach, wśród których eksponuje się żarówki do reflektorów, kierunkowskazów, a także świateł hamowania. Wszystkie typy żarówek spełniają kryteria międzynarodowych i krajowych przepisów, regulujących rodzaje użytkowanych lamp. Wszystkie inne zastosowania oświetlenia samochodowego, na przykład oświetlenie wewnętrzne i lampy pomocnicze, mogą nie być prawnie dostosowywane, ale powszechne typy żarówek są używane przez wielu producentów aut.

O marce PHILIPS ZAROWKI

Założona w 1891 roku w holenderskim mieście Eindhoven fabryka lamp żarowych niemal od początku działalności odnosiła sukcesy – popyt na jej produkty sprawił, iż już w 1910 roku ilość pracowników wzrosła do 2000, a cztery lata później otwarto laboratorium badawcze, żeby jeszcze bardziej udoskonalać wyroby. Dbałość o utrzymanie wysokiej jakości wykonania i i inwestycje w nowatorskie technologie sprawiły,marka, nazwana przez założycieli Philips, jest obecnie jednym ze światowych liderów w wielu dziedzinach. Wyroby tej marki cieszą się zaufaniem w świecie medycyny oraz na rynku elektroniki konsumenckiej; żarówki i lampy ksenonowe firmy Philips są na dodatek częścią pierwszego wyposażenia wielu modeli pojazdów stworzonych przez czołowe światowe koncerny motoryzacyjne. Aktualnie produkty wytworzone w licznych zakładach w 13 krajach sprzedawane są prawie na całym świecie, a roczne przychody marki przekraczają 25 miliardów euro. Wieloletnie doświadczenie w produkowaniu lamp żarowych i jarzeniowych przekłada się na mnogość asortymentu producenta Philips przeznaczonego na rynek motoryzacyjny – w ofercie znajdują się wszystkie typy żarówek samochodowych, przystępne w pięciu rodzajach o rozmaitej barwie i intensywności światła,, a także oświetlenie do jazdy dziennej w technologii LED. Wytworzone ze szkła kwarcowego bańki żarówek tej marki znamionują się wyraźną transparentnością i podwyższoną trwałością.

Zobacz także