Philips Żarówki samochodowe Vision H7, 12 V, 55 W (2 szt.), 12972PRC2

od 0,00 PLN

Rodzaj: H7
Komfort i bezpieczeństwo prowadzenia samochodu dzięki jaśniejszym o 30% żarówkom halogenowym Philips®

Żarówki samochodowe Vision emitują o 30% więcej światła w porównaniu ze standardową żarówką, zapewniając doskonałą wydajność wiązki światła w niezwykle konkurencyjnej cenie w stosunku do jakości oryginalnego wyposażenia. Dłuższy snop światła pozwala zobaczyć więcej i zareagować wcześniej na ewentualne niebezpieczeństwo na drodze.

Jazda testowa nocą z żarówką Philips® Vision


źródło: Philips

Żarówki Vision emitują dłuższe wiązki światła aniżeli żarówki standardowe

Nasze rozwiązania oświetleniowe generują konkretną i skrupulatną wiązkę światła o maksymalnej mocy. Proponujemy jedynie najlepsze i najwydajniejsze rozwiązania oświetleniowe, ponieważ wiemy, iż nasze wysokiej jakości oświetlenie o może pewnego dnia ocalić komuś życie.

Bezpieczeństwo na drodze zależy najczęściej od widoczności Twojej i innych

Oświetlenie jest potrzebne do bezpiecznego prowadzenia pojazdu, a zarazem stanowi podstawowy i jedyny element układu bezpieczeństwa, który naprawdę pomaga zapobiegać wypadkom. W celu zapobiegania wypadkom, producent Philips promuje dynamiczne bezpieczeństwo poprzez zapewnienie powiększonej, ogólnej widoczności udoskonalone oświetlenie drogi.

Żarówki samochodowe marki Philips są tworzone z wysokiej jakości szkła kwarcowego

Szkło kwarcowe oporne na działanie promieni UV jest wytrzymalsze niżeli szkło twarde i znamionuje się wysoką wytrzymałością na wysokie temperatury i drgania, co likwiduje ryzyko eksplozji. Żarówki producenta Philips ze szkła kwarcowego (o temperaturze żarnika 2650ºC i temperaturze szkła 800ºC) są w stanie znieść obfite skoki temperatury. Możliwość uzyskania zwiększonego ciśnienia w żarówce powoduje, iż szkło kwarcowe niepodatne na działanie promieni UV emituje mocniejsze światło.

Żarówki samochodowe marki Philips znamionują się dużą odpornością na wilgoć

jedynie żarówka wyprodukowana ze szkła kwarcowego (o temperaturze żarnika 2650°C i temperaturze szkła 800°C) jest wytrzymała na nagłe zmiany temperatury, które mogą wystąpić, jeśli kropla zimnej wody dotknie rozgrzanej żarówki, gdy samochód z uszkodzonym reflektorem przejedzie poprzez kałużę.

Żarówki samochodowe producenta Philips posiadają wysoką wytrzymałość na działanie promieni UV

Opracowana przez markę Philips specjalna powłoka broniąca przed promieniowaniem UV zabezpiecza przed krzywdzącym działaniem promieni ultrafioletowych, dzięki temu szkło kwarcowe znakomicie sprawdza się w skomplikowanych warunkach drogowych i staje się nad wyraz trwałe.

Zgodność z wysokimi standardami jakościowymi homologacji ECE

firma Philips formuje najlepsze w swojej klasie produkty na rynku producentów oryginalnego wyposażenia, a także na rynku posprzedażnym. Nasze produkty są wytworzone z materiałów o wysokiej jakości i testowane zgodnie z najmocniej rygorystycznymi specyfikacjami, aby maksymalnie powiększyć poziom bezpieczeństwa i wygody naszych kupujących. Wszystkie produkty z naszej oferty są skrupulatnie testowane, kontrolowane i certyfikowane (ISO 9001, ISO 14001 i QSO 9000) zgodnie z najwyższymi kryteriami norm ECE. Mówiąc niedługo, jest to jakość, której możesz zaufać.

Nie jesteś pewien jaka żarówka nadaje się do Twojego auta? Przejdź na stronę Philips® i zobacz!

Specyfikacja

Zobacz także