Angel 8500S

od 7990,00 PLN

Funkcje: nóżki antypoślizgowe, funkcja reverse • Kolor: stalowy • Moc: 150 W • Prędkość obrotowa: 86 obr/min
atuty

nietrudna w obsłudze i czyszczeniu

Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

Cała konstrukcja ze stali rdzoodpornej

Niska szybkość obrotowa

Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

3 stopniowy system podwójnych świdrów

System 3 stopniowych sitek

bezustanne wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

Super ciche działanie

pokaźny wybór możliwości wyciskania

automatyczny czujnik przegrzewania i wentylator

Bieg wsteczny

Sucha pulpa

dane technologiczne

pokazujemy pośredni model legendarnej producenta Angel. Model 8500S to esencja doskonałej wyciskarki, której producentem jest koreańska marka Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat tworzy i projektuje najlepsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

Najnowszy model wyciskarki z całości pozostał stworzony ze stali nierdzewnej o symbolu SUS-316, która jest jeszcze lepszej jakości w porównaniu do poprzednich modeli czyli Angel 5500 oraz Angel 7500 i cechuje się składem chromowo-niklowym. W tą stal zostały zaopatrzone: sito, pokrywa sita i ślimaki.

Kogoś może przestraszyć sam fakt wykorzystania stali, ze względu na jej cechy wchodzenia w reakcje chemiczne z przeróżnymi substancjami. Nic z tego, producent zadbał o badania, które wykazały, że ta stal jest zupełnie obojętna, w trakcie normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz przepięknego, stalowego wyglądu mamy urządzenie nad wyraz odporne na uszkodzenia mechaniczne, obok którego bez wątpienia żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

Kolejną cechą tej niepowtarzalnej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który został osiągnięty przez zastrzeżone dwa ultra dokładne ślimaki wraz z sitem:
Etap 1: minimalistyczniec zostaje w pierwszej części ślimaków nad wyraz starannie zmiażdżony, by dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
Etap 2: wstępnie rozdrobniony surowiec przechodzi przez moduł miażdżący, gdzie pod obszernym ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
Etap 3: na końcu jeszcze subtelnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane poprzez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu oraz zachowaniu największej ilości komponentów odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technice nasz sok również nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za staranność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki czemu wiemyascetyczniec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

Wyciskarka Angel 7500 pozostała zaopatrzona w kilka interesujących rozwiązań technologicznych jak np. Specjalny czujka, zapobiegający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co dodatkowo jest progresywnym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w kontraście do modelu 5500 jest samoczynny bieg wsteczny, który uruchamia się w momencie "przeładowania" modułu miażdżenia.

Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Firma zadbał o to, żeby montaż części urządzenia był prosty i instynktowny. Nie tylko składanie na tym zyskało,również dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma zapotrzebowania stosowania minimalnych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najlepszych wyciskarek jakie można nabyć. Jest to urządzenie, które pozostało wytwarzane do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak także działa. Nie bez przyczyny została okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

Najważniejsze cechy wyciskarki Angel 7500 nietrudna w obsłudze i czyszczeniu

Jeśli wyciskanie soku sprawia bałagan, nie będziesz tego robić. To bezsprzecznie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie wykorzystywana. Angel 7500 o nieszablonowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest przystępna w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najszczególniej przychylną użytkownikowi sokowirówkę w swej klasie.

Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

Podwójne świdry są tworzone z nierdzewnej stali najwyższej jakości.

Cała budowa ze stali rdzoodpornej

Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa nienaturalne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali rdzoodpornej jest nietrudny do utrzymania w czystości.

Niska prędkość obrotowa

86 obrotów na minutę to doskonała szybkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza prędkość oznacza niewiele znaczące utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spośród wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a użytkowana metoda nie wymaga wysokiej prędkości, by uzyskać gotowy artykuł. A w dodatku otrzymujemy lepszy sok i prawie suchą pulpę!

Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

znakomite, podwójne świdry z nierdzewnej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Duża siła zgniotu pozwala szybko i łatwo wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo cieszyć się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

3 stopniowy system podwójnych świdrów

Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc lub warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc albo warzywo wytwarzając suchszą pulpę i w wyniku czego – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

System 3-stopniowych sitek

System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku aniżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma zapotrzebowania przerywać procesu wyciskania, żeby zmienić sitka na optymalne do innego artykułu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma potrzeby stosowania innych. Nie wymaga dopasowania do typu pulpy: Wysokowydajny silnik zawsze zagwarantuje maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

nieustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

System podwójnych świdrów umożliwia nieustanne wyciskanie bez zapotrzebowania wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

Super ciche działanie

Silnik z unikatowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

spory dobór możliwości wyciskania

Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszystkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a choćby masło orzechowe!

samoczynny czujka przegrzewania i wentylator

Urządzenie broniące przed przegrzaniem, a także zapobiegający zapchaniu samoczynny bieg wsteczny gwarantują bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Samoczynny termostat silnika uniemożliwia jego przegrzaniu dodatkowo super cichy wentylator zapobiega przegrzaniu silnika. Sześć sprzętów zabezpieczających: samoczynny sensor ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, wywołują że urządzenie jest genialnie zabezpieczone.

Bieg wsteczny

Blokady spowodowane przeładowaniem lub zapchaniem mogą być łatwo zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

Sucha pulpa

Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najlepsze osiągalne rezultaty w wyciskaniu soku. Sprawdźą Państwo różnicę porównując bardzo suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.