VOUCHER DĘBOWY o wartości 500 zł, DĘBOWY

od 500,00 PLN

Chcesz komuś podarować wyjątkowy prezent? prawidłowo, iż tu jesteś!

Karta podarunkowa LYSNE.PL to wyjątkowo uniwersalny prezent. Nadzwyczajny w swojej prostocie. Rozwiąże Twój problem, jeśli nie masz pomysłu na upominek. To świetna alternatywa dla nudnych, klasycznych prezentów. Perfekcyjny na każdą okazję - parapetówkę, wesele, rocznicę ślubu, urodziny, imieniny i dla każdego - żony, męża, taty, mamy czy po prostu kogoś bliskiego.

To proste – wystarczy wybrać nazwę vouchera i kwotę jaka ma znajdować się na bonie podarunkowym i dokonać zakupu. Obdarowany będzie mógł wybrać swój prezent – wymarzone oświetlenie do swojego wnętrza. Zainspiruj go razem z nami – WWW.LYSNE.PL

Voucher na upominek nie jest zwykłym prezentem – to prawdziwa magia.

Zamawiając naszą drewnianą kartę podarunkową otrzymasz ją w przepięknie zapakowanym wytwornym, organicznym opakowaniu. Voucher podarunkowy wyślemy w ciągu 24h na wskazany poprzez Ciebie adres (Twój lub solenizanta). Na voucherze znajdować będzie się specjalny kod, który należy wpisać podczas składania zamówienia w naszym sklepie lub okazać go w salonie firmowym w Częstochowie. Kwota zamówienia zostanie zrabatowana o wartość karty podarunkowej. Bon podarunkowy ważny jest 24 miesiące więc Obdarowany będzie mieć sporo czasu na dobór swojego wymarzonego prezentu.