VOUCHER DĘBOWY o wartości 500 zł, DĘBOWY

od 500,00 PLN

Chcesz komuś podarować unikatowy podarek? korzystnie, iż tu jesteś!

Karta podarunkowa LYSNE.PL to niezwykle uniwersalny upominek. Idealny w swojej prostocie. Rozwiąże Twój problem, jeśli nie masz pomysłu na podarunek. To wyśmienita alternatywa dla nudnych, tradycyjnych prezentów. Perfekcyjny na każdą okazję - parapetówkę, wesele, rocznicę ślubu, urodziny, imieniny i dla każdego - żony, męża, taty, mamy czy po prostu kogoś bliskiego.

To proste – wystarczy wybrać nazwę vouchera i kwotę jaka ma znajdować się na bonie podarunkowym i dokonać zakupu. Obdarowany będzie mógł wybrać swój prezent – wymarzone oświetlenie do swego wnętrza. Zainspiruj go razem z nami – WWW.LYSNE.PL

Voucher na podarunek nie jest zwykłym prezentem – to prawdziwa magia.

Zamawiając naszą drewnianą kartę podarunkową otrzymasz ją w ładnie zapakowanym eleganckim, naturalnym opakowaniu. Voucher podarunkowy wyślemy w ciągu 24h na wyszczególniony przez Ciebie adres (Twój lub solenizanta). Na voucherze znajdować będzie się specjalny kod, który należy wpisać podczas składania zamówienia w naszym sklepie albo okazać go w salonie firmowym w Częstochowie. Kwota zamówienia zostanie zrabatowana o wartość karty podarunkowej. Bon podarunkowy ważny jest 24 miesiące więc Obdarowany będzie posiadać niemało czasu na dobór swego wymarzonego prezentu.