OPIS PRODUCENTA ***Galaxy A52 ma stopień ochrony IP67. Na podstawie wyników badania zanurzenia do 1 metra w wodzie słodkiej poprzez czas nieprzekraczający 30 min. Nie zaleca się używania na plaży, w basenie i w wodzie z mydłem. W przypadku zamoczenia urządzenia słodką cieczą zaleca się opłukanie w czystej, stojącej wodzie pry jednoczesnym wciskaniu przycisków. Bezpieczne zastosowanie jedynie w wodzie o niskim ciśnieniu. Woda płynąca pod wysokim ciśnieniem, jak woda z kranu albo prysznica, może uszkodzić urządzenie. * Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze dostępna powszechnie w Polsce. ** Rzeczywista żywotność baterii zależy od środowiska sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby ładowanych baterii i wielu innych czynników. * Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze przystępna powszechnie w Polsce.
** Rzeczywiste szybkości sieci mogą się różnić w zależności od dostawcy usług sieciowych.
Łączność 5G Gotowość na transfer informacji najnowszej generacji*
Awesome aparat nowoczesny system czterech obiektywów z aparatem głównym 64 MP (z optyczną stabilizacją obrazu) i inteligentnymi funkcjami
Awesome bateria Długie godziny pracy dzięki baterii o objętości 4500 mAh i wsparciu prędkiego ładowania 25 W**
Awesome wyświetlacz nadzwyczajny obraz na 6,5-calowym wyświetlaczu Super AMOLED o wysokim odświeżaniu 120 Hz
Awesome pamięć Do Twojej dyspozycji aż 128/256 GB pamięci wewnętrznej (w zależności od modelu)
Wodoodporność Smartfon jest zgodny z normą IP67, co czyni go bardziej wytrzymałym na wodę i kurz*** 5G - NAJSZYBSZY PRZESYŁ informacji
Samsung Galaxy A52 5G jest gotowy na najszybszy kanon transferu danych*. Pozwala konsolidować ze sobą urządzenia w sposób istotnie szybki, umożliwiając streaming, granie i pobieranie plików 20 razy szybciej niż do tej pory**.
Hiperszybkie pobieranie Sieć 5G będzie na tyle szybka, iż będziecie mogli radować się niezwykłą prędkością transferu, niezależnie czy jesteś w domu, czy poza nim.
Gry i sport Będziecie mogli doświadczyć niesamowitych wrażeń w trakcie grania, nawet w sytuacji bogatych w grafikę gier AR i VR, zanurzając się w wirtualnej rzeczywistości.
zawsze w kontakcie Sieć 5G umożliwi Ci prowadzenie wysokiej jakości rozmów , a także połączenie swojego domu, biura i samochodu w jedną sieć. Poznaj Galaxy A52 5G
Designerski wygląd innowacyjny design z małymi ramkami i zaokrąglonymi krawędziami usprawniającymi trzymanie smartfona.
Przedni aparat do selfie Wysokiej jakości fotografie w rozdzielczości 32 MP, które można w prosty sposób edytować i upiększać.
Game Booster Optymalizuje ustawienia w trakcie grania, byście mogli w pełni oddać się wciągającej rozgrywce.
Aplikacje Google Na Galaxy A52 możesz komfortowo korzystać z najpopularniejszych aplikacji Google.
progresywne możliwości aparatu Ciesz się przeróżnymi zdjęciami w wysokiej jakości. Masz cztery aparaty tylne, w tym obiektyw główny 64 MP z optyczną stabilizacją obrazu i jasną przysłoną oraz obiektywy ultraszerokokątny, makro i głębi. Funkcja Rozpoznawania Scen samoczynnie dobierze adekwatne parametry ekspozycji, takie jak nasycenie barw, balans bieli czy jasność, zapewniając niezwykłe kadry w każdej sytuacji. Do dyspozycji masz także przedni aparat, który zapisuje zdjęcia w rozdzielczości 32 MP.
Uchwyć więcej, bez kompromisów Wyrusz w kolejną podróż ze smartfonem Galaxy A52 5G w rąk. Zrobisz fantastyczne zdjęcia odwiedzanym miejscom, rejestrując je tak, jak to widziałeś/widziałaś*. Pozwoli Ci na to ultraszerokokątny obiektyw 12 MP, który zapisuje obrazy obejmujące kąt widzenia 123, porównywalny do ludzkiego oka. * Ultraszerokokątne ujęcia rejestruje tylko aparat tylny.
fotografie bez ograniczeń Chcesz pokazać spory plan? Skorzystaj z ultraszerokokątnego obiektywu, żeby w jednym kadrze zmieścić wszystko, co zasługuje na uwagę.
Panorama Czy da się uchwycić jeszcze więcej? Oczywiście, iż tak! Wykonaj panoramowanie, czyli zrób zdjęcie delikatnie obracając przy tym aparatem. Panorama obejmie cały horyzont. Tryb makro - odkryj świat, którego dotąd nie dostrzegałeś Zacznij przygodę z makrofotografią. Użyj obiektywu makro 5 MP, aby fotografować rzeczy czy zwierzęta z niewiele znaczącej odległości. Na takich zdjęciach zostaną zarejestrowane barwne i wyraźne szczegóły. * Makro ujęcia rejestruje tylko aparat tylny.
znikome jest piękne nawet z odległości kilku centymetrów aparat makro potrafi zrobić ostre fotografie.
Naturalnie rozmyte tło Dla lepszego podkreślonia pierwszego planu, tło zostaje delikatnie rozmyte. Wyróżnij się, dzięki efektom Live Focus W Galaxy A52 5G uzyskujesz także obiektyw głębi 5 MP. To jemu będziesz zawdzięczać pięknie rozmyte tło w portretach czy na innych fotografiach. Możesz w każdej chwili przypasować głębię ostrości na zdjęciu. Ponadto w Galerii zyskujesz możliwość dodania różnych efektów bokeh do fotografii*. * Efekt Spin, Zoom i Punkt barwny przystępne tylko w trybie Galerii, nie są przystępne w Podglądzie.
Oryginał
Rozmycie
Efekt „Spin
Efekt „Zoom
Punkt kolorowy
zawsze wyglądaj fantastycznie Nie zapomnij, iż wszyscy czekają na Twoje selfie! Skorzystaj z przedniego aparatu 32 MP i zrób sobie portret. Wyróżnij się, korzystając z funkcji Selfie Focus. Możesz w dodatku zrobić niepokaźne korekty na zdjęciu za pomocą Smart Beauty. Starczy jeszcze tylko dodać atrakcyjne filtry albo naklejki AR, pieczątki i już można wysyłać zdjęcie znajomym*. * Działanie filtrów zależy od jakości oryginalnego obrazu; poszczególne wyniki mogą się różnić. Efekt upiększania można wykorzystać tylko podczas korzystania z przedniego aparatu. Efekty upiększające nie mogą być dostosowywane w trakcie nagrywania wideo. Wszystkie obrazy i funkcje mogą ulec zmianie. Przystępność może się różnić w zależności od regionu / kraju. AR Emoji pozwala tylko tworzyć i edytować emoji oraz wysyłać naklejki emoji. Za pomocą Emoji możesz zrobić selfie lub video. Naklejki AR mogą rozpoznać do trzech osób równocześnie. Stabilizacja podczas filmowania (OIS) podczas filmowania działa optyczna stabilizacja obrazu. Powoduje, iż nawet filmy robione z ręki są płynne i pozbawione drgań. Wykorzystaj to i kręć video pełne niesamowitych akcji.
genialny ekran Infinity-O i stylowy design Galaxy A52 5G zyskał innowacyjny design z niewiele znaczącymi ramkami, zaokrąglonymi krawędziami i aparatem do selfie umieszczonym w niewielkim otworze. Wszystko po to, żeby nic nie rozpraszało Cię, gdy będziesz korzystać z świetnego, 6,5-calowego wyświetlacza Infinity-O*. Wykonany w technologii Super AMOLED proponuje Ci spektakularnie nasycone odcienie i obszerne kąty widzenia. A wysoka częstotliwość odświeżania 120 Hz przełoży się na fantastyczną płynność interfejsu i gier. Smartfon dostępny w czterech kolorach: niesamowita czerń, niezwykła biel, nieszablonowy fiolet, nieziemski błękit * wyświetlacz Infinity 6,5": wyświetlacz mierzony po przekątnej jako pełny prostokąt bez uwzględnienia zaokrąglonych rogów. Rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone narożniki i wycięcie kamery.
Game Booster Funkcja Game Booster wykorzystuje nienaturalną inteligencję do poprawy sprawności gier. Ty oddajesz się w pełni fantastycznej rozrywce, a telefon optymalizuje grafikę, zużycie baterii i temperaturę. Ponadto możesz nagrywać swoją rozgrywkę, żeby przesłać ją do mediów społecznościowych i pochwalić się swymi wynikami.
Bezpieczeństwo informacji Czytnik linii papilarnych został zastosowany w ekran*. Komfortowo się go obsługuje i ekspresowo odblokowuje urządzenie. Twój smartfon jest także chroniony przed dostępem osób niepożądanych. * czujnik linii papilarnych jest ograniczony do wskazanego obszaru odblokowania.
Używaj gdzie chcesz Galaxy A52 5G spełnia wymogi normy IP67. Jest odporny na wodę i kurz, co istotnie ulepsza komfort jego użytkowania. * Galaxy A52 5G ma stopień ochrony IP67. Na podstawie wyników badania zanurzenia do 1 metra w wodzie słodkiej przez czas nieprzekraczający 30 min. Nie zaleca się używania na plaży, w basenie i w wodzie z mydłem. W sytuacji zamoczenia urządzenia słodką cieczą zaleca się opłukanie w czystej, stojącej wodzie pry jednoczesnym wciskaniu przycisków. Bezpieczne użycie jedynie w wodzie o niskim ciśnieniu. Woda płynąca pod wysokim ciśnieniem, jak woda z kranu albo prysznica, może uszkodzić urządzenie..
System Android Przyzwyczailiście się do aplikacji Google dla systemu Android? W smartfonie Galaxy masz je zawsze pod ręką*. Korzystaj z nich tak, jak uwielbiasz. * przystępność aplikacji Google może się różnić w zależności od kraju albo języka.
Samsung Knox Od pierwszego uruchomienia telefonu Twoje urządzenie i pliki są chronione. Platforma Samsung Knox zabezpiecza przed złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami.
Dual SIM Galaxy A52 5G posiada dwa gniazda SIM, dlatego możesz go używać jednocześnie do celów prywatnych, jak i służbowych.
powiększ pamięć W smartfonie jest 128/256 GB pamięci wewnętrznej (w zależności od modelu). Jeśli będziesz potrzebować więcej miejsca na swoje fotografie i filmy, możesz rozszerzyć pamięć o choćby 1 TB, zakładając kartę pamięci microSD*. * Karta jest sprzedawana osobno. Dźwięk Dolby Atmos Kiedy przyjdzie pora na rozrywkę, smartfon zaoferuje Ci wysoką jakość dźwięku. W trakcie oglądania filmów czy grania, technika Dolby Atmos zapewnia efekt przestrzennego brzmienia, by wciągnąć Cię w samo centrum akcji.
W pudełku