Huawei P40 Lite

od 799,99 PLN

oszczędzasz do 20%
System operacyjny: Android • Przekątna wyświetlacza: 6.4 " • Rozdzielczość wyświetlacza: 2310 x 1080 • Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym • Pamięć wbudowana: 128 GB • Pamięć RAM: 6 GB • Wbudowany aparat cyfrowy: 48 Mpx • Aparat przedni: 16 Mpx • Komunikacja: NFC, WiFi, LTE, 3G • Funkcje: odtwarzacz MP3 • Pojemność baterii: 4200 mAh • Rodzaj karty SIM: nano SIM • Liczba rdzeni: 8

Opis towaru Przekątna 6.4" Ekrany smartfonów o przekątnej długości 6.4 cali wpiszą się w zakres preferencji najbardziej wymagających użytkowników. Tak znaczny wyświetlacz pozwoli na wysoki komfort oglądania treści multimedialnych.

Jeżeli rozdzielczość będzie na odpowiednio wysokim poziomie, filmy i zdjęcia przedstawią sporo choćby najdrobniejszych detali. Obszerniejsze smartfony to jeszcze wyśmienite rozwiązanie dla osób, które niejednokrotnie pracują przy dokumentach tekstowych oraz oczekują wygody korzystania z przeglądarki internetowej.

Procesor Huawei Procesory marki Huawei zostały zainstalowane na pokładach wielu smartfonów z różnego zakresu cenowego. To jednostki o zróżnicowanych parametrach, które napędzają zarówno tańsze sprzęty, jak i flagowe modele.

Użytkownicy zawsze mogą liczyć na bardzo wysoką kulturę pracy oraz szybkość działania przy wielu aplikacjach. Nabywając smartfon, warto zwrócić uwagę na liczbę rdzeni, a także szybkość taktowania procesora. To szczególnie istotne parametry, które w obszernym stopniu odzwierciedlają klasę urządzenia.

Android 10 komfortowe wykorzystywanie smartfona, obsługę urządzenia przy pomocy gestów i rewelacyjny stopień zabezpieczenia urządzenia zapewnia system operacyjny Android 10. Ta odsłona systemu operacyjnego Android jest polecana wymagającym użytkownikom, dla których telefon jest nietylko narzędziem do komunikacji i rozrywki, ale też do pracy.

System Android 10 zapewni ulepszoną prywatność, dopracowany tryb skupienia i mnóstwo innych przydatnych rozwiązań. Pamięć RAM 6 GB Smartfony wyekwipowane w zasób pamięci RAM na poziomie 6 GB wpiszą się w zakres oczekiwań wymagających klientów.

Takie urządzenia pozwolą na obsługę wielu operacji równocześnie i sprawdzą się świetnie przy najróżniejszych zaawansowanych grach, czy aplikacjach. Sprzętów tych należy szukać na średniej i wysokiej półce. Jednak za ceną idzie znakomity komfort pracy i szybkość używania.

Oferta jest szczególnie znaczna, a każdy będzie mógł genialnie przypasować dobór do osobistych preferencji. 4 aparaty Smartfony zaopatrzone w 4 aparaty zachwycą choćby najistotniej wymagających entuzjastów fotografii.

Takie urządzenia z reguły reprezentują wysoki segment cenowy, jednak kapitalna jakość zdjęć to niekwestionowany atut. W konstrukcji sprzętów aparat główny uzupełniony jest o 3 dodatkowe moduły. Ich funkcje mogą być różnorodne w zależności od oferty producenta.

Na pokładach tak wyekwipowanych sprzętów spotkamy np. Obiektywy szerokokątne, zoom optyczny oraz dużo innych opcji, które zagwarantują perfekcyjne ujęcia. Pamięć zastosowana 128 GB Smartfony z pamięcią wewnętrzną na poziomie 128 GB pozwolą użytkownikom zainstalować dużo zaawansowanych gier i aplikacji.

Kolejnym atutem jest możliwość przechowywania licznych plików multimedialnych. Mogą być to nie tylko zdjęcia, czy nagrania video,także całe albumy muzyczne. Po te urządzenia z pewnością sięgną wymagający kupujący, dla których priorytetem jest szeroki dostęp do funkcji rozrywkowych.

Sprzętów z takim zasobem nie brakuje. Łatwo, więc przypasować wybór do osobistych preferencji. Objętość 4200 mAh Smartfon z baterią o tej obszerności to idealny dobór dla użytkowników, którzy chcą posiadać stosowny zapas mocy, żeby nie martwić się o to, czy bateria nie rozładuje się w ciągu dnia.

By dzwonić, wysyłać wiadomości, korzystać z licznych aplikacji, portali społecznościowych i przeglądać strony internetowe nie potrzeba niczego więcej. Bateria o tej objętości zapewni odpowiedni zapas mocy do intensywnego używania telefonu przez cały dzień lub dłużej.

IPS kompozycja ekranów rodzaju IPS jest oparte na ciekłych kryształach, które poruszają się równolegle do kierunku wyświetlacza. Smartfony o takiej technice spełnią kryteria użytkowników, którzy oczekują b ardzo wysokiego poziomu odwzorowania kolorów.

Dużą zaletą jest niedługi czas reakcji, który pozwoli na niezwłoczną obsługę sprzętu. Kolejny atut to wielkie kąty widzenia. Dzięki temu obraz będzie genialnie widoczny z rozmaitych punktów obserwacji. W ofercie wynajdziemy mnóstwo smartfonów o tych parametrach.

4G LTE standard 4G LTE gwarantuje bardzo wysoką prędkość transmisji danych. Na dużą uwagę zasługuje także stabilność połączenia. Po tak wyposażony smartfon powinni sięgnąć użytkownicy, którzy bardzo niejednokrotnie korzystają z zasobów internetowych.

Entuzjaści technologii przenośnych docenią możliwość płynnej obsługi oglądarki oraz pobierania treści multimedialnych. Sprzęty o takiej konfiguracji wyszukamy na każdej półce cenowej. Dzięki temu dodatkowo oszczędni konsumenci będą szczególnie zadowoleni.

detektor zbliżeniowy Zdecydowana większość smartfonów wyekwipowana jest w sensor zbliżeniowy. Opracowanie tej technice stanowiło odpowiedź na podstawowy problem właścicieli starszych maszyn mobilnych.

Niegdyś telefon przyłożony do ucha reagował na dotyk użytkownika. W konsekwencji często następowało zrywanie rozmów albo wybieranie przypadkowych przycisków. Czujka w pełni rozwiązał te trudności. Dziś stanowi standard, lecz przy zakupie warto upewnić się, czy detektor bez dwóch zdań obecny jest na pokładzie.

detektor światła Smartfony zaopatrzone w czujnik światła pozwolą automatycznie dopasować jasność ekranu do warunków, które panują w otoczeniu. Dzięki temu dane prezentowane przez ekran zawsze będą czytelne niezależnie od warunków pogodowych.

w trakcie słonecznej aury obraz jest jaśniejszy, natomiast wieczorem przyciemniony. Ogromną zaletą tej technologii jest wysoka energooszczędność. Tak wyposażone sprzęty wynajdziemy na każdej półce cenowej.

dzięki temu w dodatku oszczędni klienci będą nad wyraz zadowoleni. Akcelerometr Akcelerometr zainstalowany na pokładzie wielu smartfonów to czujnik, który zezwala na zmianę orientacji ekranu. Wystarczy przekręcić urządzenie, by uzyskać inny format.

sprawdzi się to perfekcyjnie przy oglądaniu filmów lub graniu w gry. W ten sposób zobaczymy na obrazie dużo szczegółów. Docenią to osoby, które zawsze chcą mieć dostęp do ulubionych treści multimedialnych i nowych technologii.

Urządzenia z takim sensorem wyszukamy na pokładach modeli z każdego segmentu cenowego. Czytnik linii papilarnych Na pokładzie smartfonów coraz częściej możemy spotkać czytnik linii papilarnych. Ta technika powoli staje się standardem.

starczy przyłożyć palec na określonym polu, a interfejs zostanie szybko odblokowany. To nie tylko modny dodatek,najczęściej opcja, która zapewnia wysokie bezpieczeństwo. Dzięki temu żadna niepowołana osoba nie będzie mogła skorzystać z urządzenia.

Czytnik może być wbudowany w konstrukcję ekranu oraz przedni panel albo tylną obudowę. WiFi Dziś niemal każdy smartfon pozwoli na połączenie z siecią WiFi. To wręcz obowiązkowa technologia dla wszelkich, którzy często korzystają z oglądarki internetowej, pobierają pliki, czy słuchają muzyki za pośrednictwem aplikacji streamingowych.

Użytkownicy bez trudu połączą się z domową siecią, a także z każdą inną, jaka zostanie zapamiętana poprzez urządzenie. W ten sposób dostęp do internetu będziemy mieć niemal wszędzie. Nawet najtańsze smartfony pozwolą na ten bezawaryjny sposób komunikacji.

GPS Moduł GPS to stanowczo przydatna funkcja, jaką wynajdziemy na pokładzie wielu smartfonów. Technologia z szczególnie wysoką precyzją określa lokalizację sprzętu. To idealne rozwiązanie dla kierowców, którzy dzięki zainstalowanym w pamięci wewnętrznej mapom za każdym razem dojadą do celu.

Innym użyciem tej funkcji może być monitoring aktywności treningowej. Urządzenie z GPS z powodzeniem obliczy pokonany dystans oraz tempo. Optymalna aplikacja dokładnie pokaże trasę biegu, czy rowerowej wycieczki.

USB C Złącze komunikacyjne USB rodzaju C znamionuje się obecnością od 12 do 24 pinów w zależności od wersji standardu. Jego niekwestionowaną zaletą jest wspaniała przepustowość. Taką technikę zaimplementowano na pokłady wielu smartfonów z zróżnicowanej półki cenowej.

Nie ulega wątpliwości, że to uniwersalne połączenie, które pozwoli zarówno na ładowanie smartfona, jak i komfortową komunikację między komputerem. Wysokiej jakości kabel gwarantuje nad wyraz szybką i produktywną realizację tych zadań.

miniJack 3.5mm Uniwersalne gniazdo miniJack 3.5 służy do transmisji sygnału między smartfonem i urządzeniem przekazującym dźwięk. Sprzęty przenośne nie oferują znakomitej jakości audio. Dlatego bezspornie warto skorzystać z tej funkcji.

Za pośrednictwem miniJack 3.5 możemy podłączyć smartfon do słuchawek lub głośników. Dzięki czemu będzie on pełnił funkcję pilota, sterującego muzyką. To rewelacyjna propozycja dla użytkowników, którym zależy na najwyższej jakości przesyłanego dźwięku.

Karta NM Karta NM to progresywny standard, który można spotkać na pokładach niektórych smartfonów producenta Huawei. Taka technologia stanowi zdecydowany krok w kierunku miniaturyzacji, gdyż nowe nośniki informacji przyjęły wymiary nanoSIM.

kupując dopełniającą kartę NM użytkownicy będą mogli wyraźnie poszerzyć przystępność przestrzeni, żeby zainstalować niemało nowych gier i aplikacji. To na dodatek genialne rozwiązanie dla osób, które gromadzą znaczne zasoby filmów, zdjęć, czy utworów muzycznych.

nanoSIM kanon nanoSIM to najbardziej zminiaturyzowana forma modnych modułów, które służą do identyfikacji abonenta. Karta nie jest bezpośrednio powiązana z telefonem, gdyż jej system przechowywany jest w pamięci ROM.

aktualnie kanon ten wynajdziemy na pokładach wielu smartfonów, które reprezentują różne półki cenowe. W budowie karty nanoSIM niemal całą powierzchnię konstrukcji wypełnia specjalny chip. Taka architektura będzie jeszcze długo towarzyszyć właścicielom smartfonów.

Bluetooth Funkcja Bluetooth odpowiada za bezprzewodową komunikację pomiędzy urządzeniami. Smartfon wystarczy zsynchronizować z innym sprzętem wyekwipowanym w tę technologię. W ten sposób możemy korzystać z inteligentnych zegarków, głośników, słuchawek i wielu innych postępowych urządzeń.

Taki wariant łączności działa szczególnie momentalnie i intuicyjnie. Stanowi obecnie standard i eksponuje się nim niemal każdy smartfon. Urządzenia te znajdziemy we wszystkich segmentach cenowych. Dzięki temu sięgną po niego ponadto oszczędni klienci.

Flagowy model HUAWEI P40 lite został zaprojektowany z myślą o kompozycji inteligentnego wyglądu, ogromnej skuteczności i asygnowany do tego, żeby dostarczać najwyższej klasy doznań. Wyjątkowy design, postępowy, poczwórny aparat główny wspierany nienaturalną inteligencją, wytrzymała bateria, którą w 30 min można naładować do 70% dzięki SuperCharge 40W, a także 128 GB pamięci wewnętrznej to propozycja dla młodego pokolenia konsumentów, którzy lubią się bawić, fotografować i korzystać z mediów społecznościowych.

profesjonalny fotograf w zasięgu ręki prawidłowy aparat jest dziś jedną z najmocniejszych cech, która nierzadko decyduje o wyborze telefonu. W epoce mediów społecznościowych staramy się uchwycić każdą ważną dla nas chwilę.

Im ulepszonej jakości jest zdjęcie, tym przyjemniej jest się nim dzielić z innymi. Podczas gdy profesjonalne aparaty są drogie, nieporęczne i niełatwe w użyciu aparat naszego smartfona musi spełniać coraz wyższe wymagania.

Spełnia je niewątpliwie ten, w który zaopatrzony jest HUAWEI P40 lite. Zaopatrzony jest on w system czterech aparatów: 48-megapikselowy aparat główny, 8-megapikselowy obiektyw szerokokątny, 2-megapikselowy obiektyw Macro i 2-megapikselowy obiektyw Bokeh.

Główny aparat HUAWEI P40 lite Główny aparat HUAWEI P40 lite wspierany przez sztuczną inteligencję, zezwala na użytkownikom robienie unikatowych zdjęć nocnych bez wykorzystania statywu. Za pomocą natywnej rozdzielczości 48 Mpix i ogromnym możliwościom procesora dostarcza on wysokogatunkowych fotografii, choćby w słabym oświetleniu.

Nowa technologia kompilacji wielu klatek pozwala zaś na wytworzenie jednego, zoptymalizowanego zdjęcia. Po jego zwiększeniu szczegóły pozostają ostre. Na dodatek, HUAWEI P40 lite ma obiektyw makro (4 cm) o matrycy 2 Mpix, który tworzony jest po to, by odkrywać piękno mikroświata.

Aby zaś uzyskać naturalne efekty rozmycia tła, asygnowany obiektyw bokeh z nowoczesnymi algorytmami pozwala uzyskać płytką głębię ostrości, zmiękczając tło i zestawiając je z ostrymi szczegółami fotografowanego obiektu.

Przyjaciel na dłużej Coraz aktywniejsze korzystanie ze smartfonów nieprzerwanie podciąga poprzeczkę ich producentom. Produktywność i objętość baterii, a także szybkość ładowania stały się dla konsumentów niezwykle ważnym kryterium.

Dlatego również HUAWEI P40 lite został wyposażony w baterię 4200 mAh. Dzięki obsłudze HUAWEI SuperCharge o mocy 40 W można go naładować do 70% w zaledwie 30 minut. Ponadto technika szybkiego ładowania jest certyfikowana poprzez TÜV Rheinland, co potwierdza jej bezpieczeństwo.

przepiękne selfie HUAWEI P40 lite wyposażony jest w przedni aparat o rozdzielczości 16 Mpix. Dzięki technice Light Fusion 4 w 1 jest w stanie uchwycić wyraźne szczegóły zdjęcia choćby w słabym świetle. W trybie Super Night Selfie 2.0 może dokładnie lokalizować ciemne otoczenie i samoczynnie aktywować algorytmy.

dzięki temu uzyskujemy doskonałe i wyraźne selfie przy pomocy jednego dotknięcia. System AI w HUAWEI P40 lite wyodrębnia pomiary rysów twarzy z milionów zdjęć i samoczynnie generuje adekwatne rozwiązanie upiększające w oparciu o modelowanie w czasie rzeczywistym.

w dodatku dostosowuje rozwiązania upiększające do wieku i płci fotografowanej osoby, aby uzyskać jak najistotniej naturalne selfie. Potęga procesora Procesor Kirin 810, w który zaopatrzony jest HUAWEI P40 lite wyprodukowany jest w przodującej w branży technice 7nm.

Wpływa to bezpośrednio na jego skuteczność i zużycie energii. W porównaniu z układami 8 nm Kirin 810 zagwarantuje o 20% niższe zużycie energii i idealną skuteczność. Układ scalony (SoC) z procesorem graficznym Mali G52 obsługuje technologię GPU Turbo.

Częścią systemu jest także opracowana poprzez HUAWEI architektura Da Vinci NPU, która udoskonalone możliwości nienaturalnej inteligencji, która wspiera różnorodne funkcje rozrywkowe. Dokładna edycja wideo W smartfonie HUAWEI P40 lite znajduje się narzędzie do edycji plików wideo wspierane przez nienaturalną inteligencję.

Dzięki niemu prosto możemy dodawać muzykę w tle i przycinać materiał oraz wybierać rozmaite efekty przejścia i stosować szablony. Wszystko to za pomocją jednego dotknięcia. W dodatku, korzystając z progresywnej technice i algorytmów rozpoznawania twarzy, AI Video Editor może zidentyfikować obiekt i wygenerować jemu asygnowany, nowy materiał.

wydobywa on najkorzystniejsze fragmenty z nagrania, co zezwala na zaoszczędzenie czasu edycji. Przełomowy design HUAWEI P40 lite zaopatrzony jest w najnowocześniejszy ekran HUAWEI Punch FullView pozbawiony zbędnych wycięć.

6,4-calowy wyświetlacz obsługuje rozdzielczość Full HD + i szeroką gamę barw. Stosunek ekranu do całości smartfona wynosi 90,6%, co zagwarantuje wciągające wrażenia wizualne. HUAWEI P40 lite jest dostępny w trzech kolorach: czarnym, zielonym, a także pastelowym.

kolory te podkreślają metaliczne akcenty. Zakrzywione z czterech stron urządzenie jest kompaktowe i wygodne w użyciu. Smartfon wykorzystuje progresywny, boczny przycisk odblokowywania za pomocą linii papilarnych.

klarowny interfejs HUAWEI P40 lite ma najnowsze oprogramowanie EMUI 10 zaopatrzone w inteligentne funkcje, które są przedstawione w intuicyjnym i przyjaznym dla użytkownika interfejsie. Tryb ciemny został przeprojektowany zgodnie z ergonomią ludzkiego oka tak, aby zapewnić udoskonaloną czytelność tekstu, komfort czytania i spójność w interfejsie użytkownika.

HUAWEI P40 lite ma pamięć 6 GB RAM i 128 GB ROM.