Samsung Galaxy Tab S7 12.4 T970 128GB

od 0,00 PLN

Rozdzielczość: 2800 x 1752 px • Pamięć wewnętrzna: 128 GB • Wbudowany aparat cyfrowy: 8 Mpx
  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Tablety

Samsung Galaxy Tab S7+ T970 WiFi brązowy Galaxy Tab S7+. Najważniejsze parametry. Wydajność: wielki ekran o wielkości 12,4 cala w technice sAMOLED, z częstotliwością odświeżania 120Hz zapewnia komfort i płynność stosowania.

wyposażony w superszybki SOC Qualcomm SDM 865 Plus sprosta najszczególniej wymagającym zadaniom. Rysik S Pen: postępowy rysik daje możliwość rysowania i pisania jak prawdziwym ołówkiem. Specjalne programy tworzą nieprzeciętne miejsce do notowania i dzielenia się swymi pomysłami.

Tryb DeX: Dzięki Samsung DeX dla tabletów, poczujesz się jakbyś pracował na komputerze. Dopracowany touchpad z wieloma przydatnymi funkcjami jak obsługa gestów w dedykowanej klawiaturze (sprzedawana oddzielnie).

Pracuj i baw się z Galaxy Tab S7+. Galaxy Tab S7+ oferuje największy wymiar ekrany 12,4", przystępny wśród serii Galaxy Tab S. Został wyposażony w najnowocześniejsze technologie, które dostarczają użytkownikom wyśmienitą rozrywkę i mistrzowskie narzędzie pracy.

większy wyświetlacz od Galaxy Tab S6, z częstotliwością odświeżania 120 Hz, rysik S Pen, wszechstronna klawiatura, a także Samsung DeX zapewniają Ci produktywność jak na komputerze PC. Niezależnie od tego, czy uczysz się, czy pracujesz Galaxy Tab S7+ dostarczy Ci to, czego Ci trzeba.

obszerny ekran, który wciąga. Nasz największy ekran z kolekcji Galaxy Tab S daje znaczne pole do pracy i rozrywki gdziekolwiek jesteś. Najwyższa sprawność dzięki procesorowi Snapdragon 865 Plus pozwoli na obsługę choćby ciężkich graficznie gier, a bateria o pojemności aż 10090 mAh zapewni Ci do 14 godzin użytkowania na jednym ładowaniu.

nowoczesny ekran. Największy ekran z kolekcji Galaxy Tab S zagwarantuje niesamowite wrażenia wizualne. Wysoka częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz odpowiada za płynność obrazu i rozrywkę bez zacinania.

dodatkowo Galaxy Tab S7+ certyfikat otrzymany od SGS*, potwierdzający redukcję emisji niebieskiego światła, w trosce o zdrowie Twoich oczu. * Wiodąca na świecie producent certyfikująca przyznała wyświetlaczowi Galaxy Tab S7+ certyfikat Eye Care oparty na jego zdolności do drastycznego obniżania krzywdzących skutków niebieskiego światła.

certyfikat można znaleźćna stronie www.sgs.com/performance; ekran Galaxy Tab S7+ - atest SGS Numer: FFU / 20 /GEN / 00025. Rysik S Pen pobudza kreatywność. Daj się ponieść wyobraźni z rysikiem S Pen.

To nowoczesne urządzenie w wyglądzie i stosowaniu przypomina charakterystyczny długopis. Jego niezwykła responsywność i 4096 stopni nacisku pozwolą Ci wytwarzać bez ograniczeń i puścić wodze fantazji. S Pen spełni oczekiwania ponadto jako narzędzie do notatek, które możesz prosto segregować i grupować w opisanych folderach by ich odnalezienie nie stanowiło trudności.

Nowy design we wnętrzu i na zewnątrz. Magnetyczne mocowanie. Rysik S Pen został przeprojektowany tak, aby jeszcze lepiej odpowiadał na Twoje zapotrzebowania zapewniając niesamowite wrażenia z pisania i tworzenia.

W wyglądzie i stosowaniu przypomina standardowy długopis, a...