Emwo meble Stół industrialny rozkładany 140x240x90 - fiord - dąb

od 1639,00 PLN


Stół industrialny rozkładany do jadalni

Urządzając wnętrze w swym ulubionym stylu, możesz bawić się do woli i decydować, jak ustawisz swój nowy stół industrialny rozkładany do jadalni. Aranżacja to za każdym razem nieocenione wyzwanie i zabawa w nienagannym stylu.

Pragniesz jadalni progresywnej i wygodnej zarazem. Atrakcyjnej i godnej uwagi, dlatego stół industrialny rozkładany do jadalni, w pełni Cię zadowoli. Model ten wyśmienicie wtopi się w tło a przy tym, będzie piękną ozdobą pomieszczenia. Najistotniej lubimy właśnie te stoły, które stanowią część całości i wyśmienicie z nią harmonizują.

Drewniany blat to symbol szlachetności, która została genialnie zespolona z bezkompromisowym klimatem industrialnym.

Stół industrialny rozkładany do jadalni

Aby wnętrza nie traciły blasku, oferujemy Ci stół industrialny rozkładany do jadalni w kolorze szlachetnego dębu. Jasny blat, którego widoczne słoje obrazują naturalne piękno, został wsparty na dwóch nogach wytworzonych z metalu proszkowanego na czarno. Innowacyjne i bezkompromisowe stoły na dwóch nogach, to nieprzemijalny wymiar elegancji i dostojności, która przemawia do wielu naszych Klientów. Nasz stół to towar polski. Charakteryzuje go precyzja wykonania i rewelacyjne wykończenie. Interesujące wykonanie stołu, wspaniale wpasuje go do wnętrz industrialnych, jak i delikatnie loftowych. Perfekcyjnie będzie także prezentował się w pomieszczeniach progresywnych. Ponadczasowy design czyni go modelem perfekcyjnym i wielowymiarowym.

Stół industrialny rozkładany do jadalni

Nasz wyjątkowy towar to mebel, który fantastycznie odda urok równocześnie mniejszej, jak i obszerniejszej jadalni. Będziesz go mogła/mógł ustawić w salonie otwartym, jak i w pokaźniejszej kuchni. Jest to wysmakowany artykuł z funkcją rozkładania. Stół industrialny rozmiary 140x240x90 i jest możliwość wydłużenia blatu, co oczywiście będzie Ci niezbędne w przypadku rodzinnej imprezy, czy świątecznego obiadu. Nie zwlekaj więc i zamów stół industrialny rozkładany do jadalni. Dopasujesz do niego szykowne modele krzeseł i w kilka chwil od zamówienia, będziesz mogła/mógł radować się stylowym modelem industrialnego stołu z rozkładanym blatem w niskiej cenie. Przejrzyj nasze promocje i ciesz się spektakularnie urządzonym wnętrzem z emwo.