Dazer Ultradźwiękowy odstraszacz psów ii. odstraszacz na psy. (0634252114002)

od 0,00 PLN

mobilny odstraszacz psów Dazer II do samoobrony, tresury z USA
Ultradźwiękowy odstraszacz psów Dazer II jest jednym z najszczególniej fachowych mobilnych odstraszaczy przystępnych na rynku. Odstraszacz psów stwarza ultradźwięki w przedziale od 20 kHz do 25 kHz (przedział niesłyszalny przez większość ludzi). Odstrszacz na psy Dazer II został wprowadzony na rynek Amerykański w latach 90-tych, od tamtego czasu zbiera pozytywne opinie oraz cieszy się nieustającą popularnością na całym świecie.

Sprawdzona i trwała konstrukcja czynią go urządzeniem nieprzemijalnym, które na przełomie lat zdołało uratować wielu ludzi odstraszyając miliony agresywnych psów na świecie. W przeciwieństwie do wykorzystywanych gazów obronnych działa także pod wiatr.


Bezpieczny i skuteczny

Ultradźwięki na psy to sprawna metoda odstraszania i tresury psów. Dazer II emituje ultradźwięki, które drażnią słuch psów i innych zwierząt w tym kotów powodując,nawet bardzo zadziorne zwierzę potulnieje.

Ultradźwiękowy odstraszacz psów nie krzywdzi zwierząt w żaden sposób, dlategowykorzystywany jako urządzenie pomagające w tresurze. Za pomocą urządzenia Dazer oduczysz swego psa nieporządanych zachowań.

Kompaktowy oraz plastikowy klips zezwalają na umieszczenie odstraszacza bezpośrednio przy spodniach, plecaku czy torbie.
Urządzenie spełni oczekiwania jako odstraszacz psów dla listonoszy, biegaczy i każdego kto odczuwa lęk przed atakiem psa i potrzebuje skutecznego rozwiązania do obrony przed atakującym psem. Jeśli Twoje dziecko samodzielnie chodzi do szkoły i obawia się plątających się psów, nabierze pewności siebie, jeśli będzie mieć przy sobie bezawaryjne urządzenie do odstraszania psów.

W odróżnieniu od popularnych gazów pieprzowych to urządzenie, które w krytycznej sytuacji nie zawiedzie, jeśli skończy się zawartość. Działa jeszcze pod wiatr! Emitowane ultradźwięki nie wpływają na prace i działanie pobliskich maszyn elektronicznych.

atrybuty:

- niesłyszalny poprzez ludzi,
- produkcja U.S.A,
- kompaktowy wymiar,
- efektywnie odstrasza psy, a także koty,
- {pomocn|przydatn)e urządzenie do tresowania psów.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.