Plastikowe kolce na ptaki i gołębie kolor srebrny. kolce przeciw ptakom. marki Kolce na gołębie

od 2,99 PLN

Opis towaru:

Plastikowe kolce na ptaki w odcieniu metalicznym zostały wyekwipowane w aż 108 plastikowych kolców na jeden moduł. Plastikowe kolce charakteryzuje najwyższa wysokość względem konkurencji wynosząca aż 35mm!

Pojedynczy moduł stworzony jest z wyoskiej jakości tworzywa nienaturalnego, które cechuje się opornością na zmienne warunki atmosferyczne oraz długofalowe promieniowanie UV. Moduły kolców dopasowane są do montażu na przeróżne sposoby, np. Za pomocą kleju, gwoździ, wkrętów, czy opasek zaciskowych. Plastikowe kolce przeciw ptakom znamionuje najwyższa na rynku wysokość - aż 35mm, co gwarantuje najlepszą ochronę. Plastikowe kolce na ptaki sprzedawane są w modułach o długości 520 mm. Plastikowe kolce na gołębie to wyjątkowo tanie i sprawne rozwiązanie, które pozwala zabezpieczyć gzymsy, parapety, barierki oraz inne komponenty architektoniczne przed przesiadywaniem ptaków.

Kolce na ptaki występują w 4 kolorach: białe, brązowe, czarne i metaliczne. Oferta dotyczy koloru srebrnego.

użycie:

Plastikowe kolce na ptaki zapobiegają lądowaniu, przesiadywaniu i gnieżdżeniu się przez duże gatunki ptaków takie jak np. Gołębie. Plastikowe kolce przeciw ptakom mogą zostać zamontowane w miejscach takich jak parapety, barierki, daszki, balustrady, gzymsy, itp. Plastikowe kolce na gołębie charakteryzuje prostota w montażu, np. Przy pomocy kleju, wkrętów, czy opasek zaciskowych.