Odstraszacz ptaków sowa hologramowa SCARY OWL No Pest™. Sylwetka stojącej sowy

od 0,00 PLN

Hologramowa sylwetka sowy SCARY OWL No Pest™. Odstraszacz ptaków odblaskowa sowa.
Hologramowa sylwetka sowy stojącej to wizualny odstraszacz ptaków. Wzór oczu wywołuje poczucie zaniepokojenia i zagrożenia u ptaków, które sądzą że są obserwowane poprzez drapieżnika. Załączony dzwonek wydaje dźwięk a odblaskowa powierzchnia odbija promienie światła poruszając się na wietrze wzmagając poczucie niepokoju.
Odblaskowa sowa odstraszająca ptaki rewelacyjnie sprawdza się jako odstraszacz gołębi, dzięciołów i innych drobnych ptaków na balkonach, elewacjach, w ogrodach lub sadach. Poruszający się na wietrze odstraszacz ptaków - nienaturalna sowa hologram odbija światło stwarzając nieprzyjazne warunki do lotu i przesiadywania ptaków. Odstraszacz na ptaki posiada dzwoneczek, który poruszając się na wietrze wydaje także odstraszające dźwięki.
Sylwetka sowy odstrasza ptaki
Skuteczny odstraszacz szpaków, drozdów i gawronów w sadach, gołębi na balkonach, dzięciołów od elewacji, wróbli i innych ziarnojadów. Po demontażu dzwonka sylwetka może być wykorzystana jako wizualne zabezpieczenie okien przed kolizjami ptaków z szybą.

- odstraszacz ptaków z możliwością podwieszenia
- poruszając się lekko na wietrze odstrasza jeszcze ruchem.
- dbałość o detale i użyte materiały powodują, że odstraszacz ptaków to trwałe rozwiązanie,
- użyte do produkcji tworzywo nienaturalne jest oporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV,


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa chronione. All Rights Reserved.