Odstraszacz kun i gryzoni Kemo FG022 (4024028020228)

od 114,90 PLN
Odstraszacz kun do samochodu na baterie. Kemo FG022 na kuny, gryzonie.

Skuteczność działania

Odstraszacz na kuny Kemo FG022 to towar wysokiej jakości który jest w stanie zabezpieczyć teren ponadto przed niepożądaną obecnością gryzoni. Odstraszacz kun Kemo ochroni teren o powierzchni około 55 metrów kwadratowych. Urządzenie dzięki wykorzystania szerokiego pasma ultradźwięków pomoże przepłoszyć kuny, łasice, wydry, myszy, szczury oraz inne nieznacznej wielkości gryzonie, które stwarzają problemy. E lektroniczny odstraszacz kun może zostać użyty w garażach, zadaszeniach, na parkingach. Kemo FG022 sprawdza się dodatkowo jako odstraszacz zwierząt samochodowy - pozostawiony w środku pojazdu (zwłaszcza podczas dłuższego postoju) co pozwoli sprawnie zabezpieczyć pojazd przed niszczącą działalnością gryzoni. Nie musi być przyłączany do akumulatora.

Łatwość użytkowania

Odstraszacz na kuny Kemo FG022 wykorzystuje do działania charakterystyczne dwie baterie 1.5 V rodzaju AA które wystarczają na 12 miesięcy nieprzerwanej pracy.

Bezpieczeństwo

Odstraszacz na kuny i gryzonie wykorzystuje w działaniu ultradźwięki - dźwięki niesłyszalne dla człowieka. Ultradźwięki nie krzywdą odstraszanych zwierząt, powodują jedynie u nich uczucie dyskomfortu. Generowane ultradźwięki są niesłyszalne przez większość ludzi i zwierzęta domowe. Odstraszacz Kemo FG022 nie sprawia zakłóceń działania odbiorników telewizyjnych, radiowych, elektronicznych urządzeń alarmowych, czujników dymu i ognia oraz innych urządzeń elektrycznych.

Niemiecka marka i jakość wykonania

marka Kemo to światowy lider zajmujący się produkcją sprzętów odstraszających zwierzęta. Produkty Kemo cechują się wysoką jakością wykonania, a także zaimplementowanych podzespołów, które deklasują pod tym względem konkurencję.


Każde urządzenie jest w czasie i na końcu produkcji skrupulatnie testowane!


atrybuty:

- obszar działania zabezpiecza około 55 m² terenu,
- długi czas pracy wynoszący około 12 miesięcy,
- sprawnie odstrasza kuny, łasice, myszy, szczury i inne gryzonie,
- nadaję się do wykorzystania w samochodzie, garażu lub domu.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa chronione. All Rights Reserved.