Odstraszacz gryzoni do samochodu. Odstraszacz myszy Kemo M094N. (4024028030944)

od 79,00 PLN

Odstraszacz ultradźwiękowy 4 x piezo Kemo M094N to gwarancja niesamowicie wydajnej ochrony przed szkodnikami, takimi jak gryzonie, kuny, insekty, psy, koty, pełzające pasożyty czy ptaki. Każdy użytkownik odstraszacza może czuć się bezpieczny, dzięki zastosowaniu ultradźwięków kompletnie nieszkodliwych dla człowieka, lecz nieprzyjemnych i uciążliwych dla zwierząt. W dodatku jego dużą zaletą jest dowolność w konfiguracji, dzięki dołączonym do zestawu 4 głośnikom, które umożliwią rozkład dźwięku nawet do 50 metrów.

Wielozadaniowy generator dla najmocniej wymagających

Dużą zaletą odstraszacza ultradźwiękowego Kemo MO94 jest jego wielozadaniowość oraz wielofunkcyjność, ponieważ każdy pragnący sprawnej ochrony przed szkodnikami, stosując różne konfiguracje dołączonych głośników piezoelektrycznych, może równocześnie zabezpieczać swój samochód przed gryzoniami, kunami i kotami, a także chronić swój ogród przed ptactwem i insektami. Generator ultradźwiękowy przodującej na rynku niemieckiej marki to jeszcze gwarancja wysokiej jakości i wydajności, ponieważ prócz ochrony otwartych przestrzeni i obiektów zamkniętych zapewnia niski pobór energii elektrycznej. Energooszczędność to ogromna zaleta dla każdego, kto pragnie bezpieczeństwa, ponosząc minimalne koszta użytkowania.

Generator ultradźwiękowy gwarancją produktywności

Odstraszacz ultradźwiękowy 4 x piezo Kemo M094, dzięki emitowaniu donośnych, a także intensywnych dźwięków z dodatkowymi niesłyszalnymi dla ludzkiego ucha ultradźwiękami zagwarantuje nam ochronę przed niepożądanymi szkodnikami. W dodatku jego dużą zaletą jest znaczny zakres częstotliwości od 10 do 40 kHz, które możemy dowolnie regulować. Dołączone do zestawu cztery piezoelektryczne głośniki z aluminiową membraną kopułkową gwarantują dużą swobodę w rozkładzie dźwięku, ponieważ możemy umieścić je w dowolnym miejscu znajdującym się na odległości do 50 metrów od głównej centrali.

Specyfikacja techniczna urządzenia:

 • Zasilanie: napięcie stałe od 12 do 15V. Realne użycie zasilania z akumulatora lub zasilacza sieciowego
 • pobór prądu: energooszczędny, a także pobierający 50 mA przy 12V
 • Częstotliwość ultradźwięku: od 10 do 40 kHz
 • Ciśnienie akustyczne: około 100 dB
 • Zasięg głośnika: 40m2 pod kątem 140st. W wnętrza zamkniętych, a także 8m na otwartej przestrzeni
 • Kąt promieniowania: 140°
 • rozmiary: 60 x 45 x 23 mm (długość x szerokość x wysokość)
 • Gwarancja: 24 miesiące

Zawartość zestawu:

 • Instrukcja Obsługi PL
 • Generator M094
 • 4 x głośnik piezo
 • Dowód zakupu

W zestawie nie ma przewodów do głośników, należy je zakupić we własnym zakresie wedle potrzeby.

Ciekawostka: odstraszacz M094 jest bardzo lubiany do odstraszania gnieżdżących się ptaków pod dachami budynków mieszkalnych, nad wyraz szpaków i wróbli. W związku z tym iż głośnikiem możemy wejść bezpośrednio w miejsca gnieżdżenia się ptaków nie narażamy siebie i sąsiadów na nieprzyjemny dźwięk tak jak przy odstraszaniu ogólnym. A należy wiedzieć o tymw sytuacji odstraszania ptaków dźwięk jest słyszalny dla ucha ludzkiego, ponieważ jest to częstotliwość poniżej 20kHz.