najkorzystniejsza trutka na szczury i myszy. Pasta Ratimor saszetki na szczury z brodifakum.


- 5 razy mocniejsza niżeli czerwona pasta

- Dzięki swojej pokaźniejszej mocy jest w efekcie tańsza w użyciu i pozwala zaoszczędzić środki przeznaczone na deratyzację.

- niezwykle szybki efekt: zabójcze działanie już po pojedynczym spożyciu dzięki wysokiej zawartości brodifakum.

- Nie powoduje podejrzliwości u gryzoni - za szybko działa!

- Saszetki RATIMOR dzięki swojej unikatowej soczystości i starannie dopasowanym aromatom najsilniej przyciągają gryzonie.


- Bardziej soczysta i "smaczniejsza" dla gryzoni aniżeli inne trutki!

- najkorzystniejszy wybór dla profesjonalistów DDD i spółdzielni mieszkaniowych!


- Dzięki wyjątkowo gorzkiej substancji Bitrex trutka jest zabezpieczona przed przypadkowym spożyciem przez ludzi i zwierzęt domowe


Szybka w działaniu i sprawdzona trutka na gryzonie

Zabójczo wydajne działanie brodifacoum - najistotniejszego środka gryzoniobójczego. Już pojedyncze karmienie rodentycydem wywołuje u gryzoni zaburzenia krzepnięcia krwi i krwotok. Trutka na szczury Ratimor drugiej generacji jest stanowczo silnym preparatem gryzoniobójczym, który pozwala zwalczyć gryzonie w ciągu około 2 tygodni (w zależności od nasilenia problemu).

Jedno "karmienie" wystarcza do tego aby trutka na szczury zaczęła działać. Zaleca się sprawdzanie okolicy wyłożonej trutki co 2-3 dni w celu pozbycia się martwych ciał gryzoni.


Porównaj moc czerwonej i niebieskiej pasty i sam podejmij decyzję


wydajna trutka na szczury gdy wszystkie inne zawodzą!

PASTA RATIMOR to najskuteczniejsza trutka na szczury, która najsilniej przyciąga gryzonie. Jest o 50% bardziej ciekawa w porównaniu ze zwykłą żywnością. To powoduje, że sprawdza się najlepiej spośród dostępnych na rynku preparatów gryzoniobójczych w przypadku wykorzystywania jej w magazynach żywności, sklepach spożywczych czy restauracjach gdzie przystępność naturalnej żywności może konkurować z trutką. Gryzonie zawsze wybiorą RATIMOR.

Szczury i myszy nie przejdą obojętnie obok trutki Ratimor, nawet jeśli w pobliżu jest naturalna żywność!

Miękka przynęta na szczury Ratimor jest efektywna wobec wszelkich gryzoni. Jest to stanowczo przydatne w sytuacjach, gdzie jest dostępna naturalna żywność gryzoni. Ze względu na dopełniające tłuszcze i oleje, miękka przynęta Ratimor długo utrzymuje wilgoć i soczystość w każdych warunkach. Gryzonie ochoczo powracają do niej, w związku z czym, jest to produktywny sposób na gryzonie.Z Ratimor oszczędzasz!

Wybierz konkretne trutki na szczury Ratimor mające pozytywne opinie profesjonalistów. Znasz powiedzenie "co tanie to drogie"? Nie płać dwa razy - wybierz coś co działa! Sprawdzona trutka na szczury najczęściej ostatecznie jest tańsza w użytkowaniu - szczury jej nie omijają. Rodentycydy Ratimor są w tym względzie wiodącą marką na świecie. Sukces trutki Ratimor zawdzięczają doborowi najlepszych i efektywnych aromatów, które wabią gryzonie. Szczury i myszy wprost nie mogą się oprzeć rodentycydom Ratimor.


najkorzystniejsza trutka na szczury w saszetkach dla profesjonalistów DDD i spółdzielni mieszkaniowych!

  • staranne dawkowanie (1 saszetka na szczury = 10g)
  • Monitorowanie występowaniu gryzoni (nadgryzione saszetki świadczą o bytowaniu gryzoni).
  • staranne usunięcie trutki po zakończeniu akcji deratyzacyjnej.
  • dokładne rozliczenie ilość preparatu na zlecenie.
  • Silna trutka na szczury umożliwia wysoką skuteczność przy zachowaniu niskich kosztów zabiegu.© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa chronione. All Rights Reserved.