Acuvue Oasys™ 12 szt., 267

od 138,29 PLN

Ilość: 12

Soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus to dwutygodniowe soczewki kontaktowe pojawiające się w ofercie jednego z liderujących producentów soczewek,Johnson Johnson. Najwyższy komfort używania - soczewki bronią oczy przed szkodliwym działaniem choćby najmocniej niekorzystnych warunków pogodowych.

Nawilżają i długotrwałe uczucie świeżości. Atrybuty ultranawilżające - sprawiają, że noszenie soczewek nie wywołuje efektu suchego oka. Nie podrażnia, nie powoduje nieestetycznego zaczerwienienia i nie męczy wzroku.

nawet w towarzystwie intensywnie działającej klimatyzacji i w trakcie wielogodzinnej pracy przy komputerze są zdrowe i wypoczęte. Maksymalna ochrona przed zgubnym promieniowaniem UV - za sprawą obecnych w każdej soczewce postępowych filtrów UVA/UVB.

Uniwersalna korekcja wzroku - soczewki zostały wyprodukowane z myślą o właścicielach zarówno ujemnej, jak i dodatniej wady wzroku. Użytkowane regularnie hamują jej rozwój. Mogą być wykorzystywane naprzemiennie z okularami korekcyjnymi.

widocznik stron dla łatwiejszej aplikacji - dzięki niemu zakładanie soczewek jest nieskomplikowane choćby dla osób, które sięgają po nie pierwszy raz. Ekonomiczne opakowanie 12 sztuk - raz zakupione, wystarcza na długi czas i przekłada się na finansową oszczędność.

To dlatego, że jedna para soczewek może być noszona przez choćby dwa tygodnie. Charakterystyka soczewek Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus: Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus są soczewkami wytworzonymi z materiału Senofilcon A, zaopatrzone w wewnętrzny komponent nawilżającyHYDRACLEAR, będące znakomitym łącznikiem najkorzystniejszych cech tworzyw hydrożelowych i silikonowo-hydrożelowych.

Soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR zaprojektowano tak,bezustannie pozostawiać oczy stosownie nawilżone i świeże. Wysoka transmisyjność tlenu pozwala soczewkom Acuvue Oasys na osiągnięcie wymagań stawianych soczewkom w trakcie noszenia dziennego i przedłużonego.

Soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Pluscechują się także blisko 100% ochroną oczu przed zgubnym oddziaływaniem promieniowania UV (UVA i UVB). Nawet początkującym użytkownikom soczewek, założenieAcuvue Oasys with HYDRACLEAR Plusnie będzie sprawiało żadnych problemów, ponieważ zostały one wyposażone w pokaźnik stron upraszczający ich zakładanie.

Soczewki te są soczewkami dwutygodniowymi, jednak mogą być także użytkowane w systemie noszenia ciągłego w dzień i w nocy poprzez cały tydzień.W trybie ciągłym soczewkiAcuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus można nosić poprzez 6 dni i nocy.

Dla kogo soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus? Soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus wyprodukowano dla osób, oczekujących najwyższego poziomu komfortu w trakcie użytkowania soczewek kontaktowych, w trakcie gdy konkurencyjne soczewki kontaktowe nie spełniają ich pragnień.

Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus nieprzeciętnie sprawdzą się w wymagających warunkach pogodowych, pomieszczeniach klimatyzowanych i w miejscach zadymionych. W szczególności sugerowane się je osobom: spędzających dużo czasu przed ekranem komputera, uskarżających się na problemy suchego oka podczas noszenia szkieł kontaktowych, potrzebujących użycia dodatkowych środków nawilżających oczy w postaci kropli, spędzających dużo czasu na zewnątrz i poprzez to narażających oczy na długookresowe działanie promieni słonecznych.

Pielęgnacja soczewek: Soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus wymagają systematycznej i starannej pielęgnacji przy zaimplementowaniu płynów pielęgnacyjnych. Tylko wtedy mamy gwarancję, że soczewki przez cały okres ich używania będą wygodne w noszeniu i będą zapewniać wyraźne widzenie.

Do ich pielęgnacji polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny dostępny na rynku płyn pielęgnacyjny. Parametry soczewek Acuvue Oasys z Hydraclear Plus: Kategoria Soczewki dwutygodniowe firma Soczewki Acuvue producent JOHNSON JOHNSON Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D) -6,00 do +6,00 D (co 0,25 D) +6,00 do +8,00 D (co 0,50 D) Krzywizna 8,4; 8,8 Średnica 14,0 Dk/t 147 x 10-9 Uwodnienie 38% Materiał Senofilcon A technologia HYDRACLEAR PLUS Filtry UV 99,9% UVB, 96,1% UVA Soczewki przystępne są dodatkowo w innych opakowaniach: Acuvue Oasys z Hydraclear Plus 6 szt.

Acuvue Oasys z Hydraclear Plus 24 szt. WYPRZEDAŻ - Acuvue Oasys z Hydraclear Plus 6 szt. W mocy -9,50, BC 8,8 dostawa soczewek w krzywiźnie 8.8 może przedłużyć się do 2 tygodni.