Słuchawki osłabiające zewnętrzny hałas to nowy kanon w branży
W słuchawkach WF-1000XM3 zastosowaliśmy naszą najszczególniej nowoczesną technikę osłabiania zewnętrznego hałasu z procesorem QN1e HD. Możesz więc kompletnie zatracić się w dźwięku.

Podwójne czujniki hałasu
Dwa mikrofony - jeden do przodu i jeden do tyłu - na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest to hałas w trakcie lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.

Procesor do osłabiania hałasów QN1e HD
Po wychwyceniu dźwięków z otoczenia początkuje działać likwidujący hałas procesor QN1e HD. Eliminuje on wyraźnie więcej szumów na niemal wszystkich częstotliwościach i zużywa mniej energii.

Przetwornik akustyczny 6 mm
nieznaczny, wydajny przetwornik akustyczny o średnicy 6 mm w środku słuchawek zapewnia bogaty, czysty dźwięk.

unikatowy dźwięk z niedużymi zniekształceniami.
Procesor QN1e HD łączy w sobie cyfrową redukcję szumów, 24-bitową technologię przetwarzania sygnału audio, a także cyfrowy przetwornik analogowo-cyfrowy ze wzmacniaczem słuchawkowym. Efekt? Niesamowity dźwięk z znikomymi zniekształceniami.

Interpolacja muzyki cyfrowej z wykorzystaniem DSEE HX
System Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

Pełna swoboda słuchania
Nowy układ Bluetooth i zoptymalizowana kompozycja anteny dają zrównoważone, nieustanne połączenie i wysoką jakość strumieniowej transmisji bezprzewodowej.

wyśmienite do oglądania telewizji, filmów itp.
Oglądasz filmy na smartfonie lub tablecie? Łączność bezprzewodowa w urządzeniu WF-1000XM3 synchronizuje to, co widzisz na ekranie z tym, co słyszysz w słuchawkach, zapewniając przyjemniejsze oglądanie.

wyśmienite wrażenia dzięki nowemu układowi Bluetooth
Zamiast przekazywać dźwięk z jednego ucha do drugiego, nowo opracowany układ Bluetooth nadaje dźwięk do obu uszu równocześnie, zapewniając idealne wrażenia.

Zoptymalizowana budowa anteny
Pozycja anteny Bluetooth w słuchawkach została zoptymalizowana, żeby zapewnić szerszy zasięg. Dzięki temu sygnał jest zawsze silny i bez zakłóceń.

praktyczna struktura trzyczęściowa to pewniejsze trzymanie
Słuchawki z redukcją hałasu funkcjonalnie stykają się z trzema najróżniejszymi punktami w uchu, gwarantując mocne, wygodne przypasowanie.

Wkładki pozostają na miejscu
Gumowa powierzchnia antypoślizgowa utrzymuje słuchawki w miejscu, dzięki temu nie wyślizgną się nieprzewidzianie.

choćby 24 godziny słuchania
W pełni naładowane słuchawki grają przez 6 godzin, a poręczny futerał do ładowania zapewnia uzupełniające 3-krotne ładowanie. To nawet 24 godziny słuchania bez zakłóceń. Po wyłączeniu redukcji szumów czas się jeszcze wydłuża - 8 godzin po pełnym naładowaniu, a kolejne 3 razy ładowania z futerału dają łącznie choćby 32 godziny odtwarzania.

szybkie ładowanie w razie potrzeby
Czasem musisz jak najszybciej posłuchać muzyki. Jeśli więc poziom akumulatora w słuchawkach jest niski, 10-minutowe ładowanie da choćby 90 minut odtwarzania.

funkcjonalny magnetyczny futerał-ładowarka
Włóż słuchawki z powrotem do futerału-ładowarki, a dzięki magnetycznemu wnętrzu zatrzasną się na swym miejscu. Kabel USB-C szybko i łatwo naładuje futerał, pozwalając słuchać muzyki przez cały dzień.

Połącz jednym dotknięciem: szybkie przełączanie
Umieszczenie palca na wkładce dousznej ogranicza poziom głośności i pozwala docierać dźwiękom otoczenia. Dzięki czemu możesz natychmiast porozmawiać z kimś bez zdejmowania słuchawek.

Funkcja Adaptive Sound Control automatycznie dopasowuje poziom dźwięków otoczenia do tego, co robisz
Aplikacja Sony | Headphones Connect oferuje Adaptive Sound Control, funkcję, która automatycznie namierza, co robisz - podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz - i dostosowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także dopasować ustawienia do swoich preferencji.

samoczynne wstrzymywanie i odtwarzanie
czujnik zbliżeniowy w każdej wkładce wykrywa, czy używasz jednej, czy obu słuchawek, i odpowiednio ustawia odtwarzanie. Wyjmij jedną ze słuchawek z ucha, a muzyka zostanie wstrzymana automatycznie po obu stronach. Włóż ponownie wkładkę douszną, a muzyka automatycznie zacznie znowu grać.

Przejmij kontrolę nad słuchanym dźwiękiem
przystępna w aplikacji Sony | Headphones Connect funkcja Ambient Sound Control zezwala na ustawienie głośności tła i dopuszczania samych głosów. Z kolei korektor graficzny pozwala ustawić stopnie dźwięku odpowiadające muzyce.

Korzystaj z asystenta głosowego
Ciesz się rozrywką, rozmawiaj ze znajomymi, słuchaj informacji, muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji. Dzięki Asystentowi Google starczy poprosić.

Czysty dźwięk w trakcie rozmów przez komplet głośnomówiący
Możliwość prowadzenia rozmów bez zastosowania rąk gwarantuje swobodną komunikację. Słuchawki WF-1000XM3 to wyraźniejszy dźwięk i możliwość nawiązywania połączeń przy pomocy jednej wkładki lub obu. Dzięki czemu można je na przemian ładować albo wyraźnie słyszeć połączenia w hałaśliwym otoczeniu.

Sterowanie w zasięgu ręki
Słuchawki WF-1000XM3 posiadają instynktowne ustawienia sterowania dotykiem - np. Dotknij lewej słuchawki, aby zmienić tryb redukcji szumów na tryb dźwięków otoczenia, albo dwukrotnie dotknij po prawej stronie, by przejść do następnego utworu.

Konfigurowalne przyciski dotykowe
Łatwo możesz przypasować sterowanie dotykiem. Aplikacja Sony | Headphones Connect pozwala przypisać do każdej wkładki dodatkowe opcje, np. Asystenta Google.

postępowa klasyka
Zależało nam na eleganckim, subtelnym stylu - od bezkompromisowych, gładkich słuchawek po elegancko doszlifowany futerał ładujący.

Wszystko, czego potrzebujesz
W pakiecie znajduje się kabel do ładowania USB-C oraz dwa warianty wkładek dousznych w przeróżnych rozmiarach.

Sony zaleca
Sony zaleca,zawsze aktualizować urządzenia do najnowszego dostępnego oprogramowania. Powiadomienia o aktualizacjach oprogramowania dla WF-1000XM3 oraz powiadomienia o ich dostępności są udostępniane za pośrednictwem aplikacji Sony Headphones Connect, przystępnej darmowo w Google Play i Apple App Store.