JBL Tune600BTNC to lekkie i kompaktowe nauszne słuchawki

Bezprzewodowe JBL T600 z aktywną redukcją szumów (ANC), wyekwipowane w przetworniki o średnicy 32 mm. Idealnie nadają się do codziennego stosowania, a możliwość składania upraszcza ich transport.

specyficzne brzmienie JBL Pure Bass

Dzięki JBL Pure Bass można radować się bezprzewodowym słuchaniem muzyki bez niepożądanego szumu przez ponad 12 godzin. Słuchawki można całkowicie naładować w zaledwie 2 godziny. Za sprawą uzupełniającego odłączanego przewodu, muzyki można słuchać bez końca w trybie przewodowym.

Wysoka jakość wykonania

Model JBL Tune600 BT NC jest stworzony z wytrzymałych tworzyw i przystępny w czterech świeżych kolorach: białym, czarnym, różowym i niebieskim. Dzięki lekkim materiałom słuchawki komfortowo leżą na uszach, a wytrzymała kompozycja sprawia, że można je składać i rozkładać przez długie lata używania. Usytuowane na muszlach przyciski zezwalają na łatwą obsługę połączeń i muzyki.

JBL

Od ponad 70 lat marka JBL projektuje systemy stwarzające skrupulatny i imponujący dźwięk w największych salach koncertowych, operach, a także kinach na całym świecie. Słuchawki JBL Tune600 BT odtwarzają to samo brzmienie JBL z głębokimi i mocnymi niskimi tonami. Dodatkowo wyekwipowane zostały w aktywną redukcję zakłóceń, która eliminuje szumy zewnętrzne i pozawala cieszyć się czystą muzyką.

Bluetooth, a także NC

technika Bluetooth zezwala na bezprzewodowe przesyłanie wysokiej jakości strumienia audio ze smartfona lub tabletu. Ponadto zastosowanym mikrofon pozwala prowadzić rozmowy telefoniczne, a także w prosty sposób kontrolować dźwięk i połączenia przy pomocy słuchawek. Słuchawki gwarantują do 12 godzin działania akumulatora z włączonym Bluetooth i redukcją szumów oraz do 22 godzin pracy z włączonym Bluetooth i wyłączoną redukcją szumów.