robot kuchenny 5ksm125ecu, szary marki Kitchenaid

od 2399,00 PLN

oszczędzasz do 29%
Moc: 300 W • Pojemność misy: 4.8 l • Kolor: szary, brązowy, czerwony, grafitowy, kremowy, biały, czarny, srebrny

Mikser planetarny KitchenAid Artisan 5 5KSM125EOB Opływowy zarys miksera cechuje elegancja, łatwość utrzymania w czystości, stanowczo prosta obsługa. Bezpośredni napęd jest bezawaryjny oraz wytrzymały, w dodatku gwarantuje cichą pracę i oszczędność energii.

Uniwersalne gniazdo do montażu przystawek daje nam mnóstwo możliwości i wszechstronność wykorzystań miksera dzięki szerokiemu wyborowi opcjonalnych przystawek. Niepowtarzalny ruch planetarny zezwala na szybkie i skrupulatne miksowanie z napowietrzeniem mas.

kompozycja w całości wytworzona z metalu jest nad wyraz mocna, jednostajna, a także wytrzymała. 4,8 L misa ze stali nierdzewnej służy nam do przygotowywania równocześnie sporych jak i niewielkich ilości produktów. 67 - punktowy system planetarnego mieszania KitchenAid Miksery KitchenAid należą do grupy mikserów planetarnych w tego typu mikserach narzędzie obraca się w misie ruchem złożonym, co oznacza iż porusza się wokół własnej osi i równocześnie w kierunku przeciwnym po jej obwodzie (taki sam ruch jaki wykonuje Ziemia wokół Słońca).

To za pomocą unikatowego, 67 – punktowego systemu planetarnego mieszania KitchenAid, mikser ubija i napowietrza wydajniej, szybciej, a także dokładniej niżeli miksery planetarne innych marek. Gdybyśmy śledzili drogę punktu wyszczególnionego na jego mieszadle, możemy zauważyć, iż zbliża się on aż 67 razy do ścianek misy podczas jednego cyklu (w trakcie jednego obrotu mieszadła).

Niskie zużycie energii Miksera Przeprowadzony test obrazuje, że mikser KitchenAid pobiera mniej energii od konkurencyjnych modeli przy realizowaniu różnych zadań. Z tego powodu jest bardziej energooszczędny oraz nie przegrzewa się, co wpływa na jego solidność.

Cicha praca Napęd z silnika przekładany jest bezpośrednio na narzędzia pracujące w misie oraz inne przystawki montowane na czole głowicy. W zamian paska klinowego bądź łańcucha, użyto koła zębate, co wpłynęło na zmniejszenie straty energii, powiększyło solidność, a dodatkowo wyciszyło je.

KitchenAid proponuje szeroką gammę prostych w konstrukcji przystawek, co pozwala nam na wykonanie w szybszy i prostszy sposobów mnóstwo męczących kuchennych czynności. Dzięki przystawkom mikser staje się wielofunkcyjnym urządzeniem, które może zmienić się w kilkanaście rozmaitych sprzętów, zajmując przy tym jedno miejsce.

przy pomocy dodatkowych przystawek możemy: mielić, przecierać pomidory, żurawinę, maliny (z oddzieleniem pestek i skórek), trzeć, szatkować, kroić w plasterki, a także kostkę, wałkować, przecinać i wyciskać rozmaitego typu makarony, lepić domowe kiełbaski, robić lody, mielić zboża na mąkę i na płatki, wyciskać soki z cytrusów, wyciskać soki nektarowe, otwierać puszki.

typy: 5KSM125EOB - czarny