Navitel R600

od 289,00 PLN

oszczędzasz do 28%
Przekątna ekranu: 2.0 " • Nośnik: karta microSD • Funkcje: detektor ruchu • Złącza: mini USB • Kąt widzenia: 170 ° • Rozdzielczość: 1920 x 1080

Navitel R600 - rejestrator drogowy Navitel R600 to kamera wyekwipowana w procesor NT96650 który jest także użytkowany w kamerach wyraźnie droższych - kamera rejestruje obraz w idealnej jakości równocześnie w ciągu dnia jak i w nocy, obraz jest szczegółowy i skrupulatny.

Dzięki niepokaźnym rozmiarom łatwo zamontować go w sposób utrudniający dostrzeżenie z zewnątrz, przyklejany do szyby uchwyt na dwustronną taśmę 3M pozwoli na pewne zamontowanie na szybie pojazdu. Uchwyt ma sprytny system wypinania kamery - kamerę można wypiąć samą albo z baterią zintegrowaną z uchwytem w zależności od potrzeb.

kabel ładowania wpinany jest w dwójnasób - w kamerę lub w uchwyt. Wpięcie w uchwyt przystępne wypięcie kamery bez baterii z samochodu bez konieczności szarpania się z kablami. Kilka powodów dlaczego warto posiadać video rejestrator niepodważalny dowód w w razie wypadku czy stłuczki ustalenie sprawcy oraz brak świadków nie jest już problemem wielofunkcyjność: dyktafon, kamera i aparat fotograficzny możliwość zgłaszania wykroczeń drogowych popełnianych przez innych kierowców i możliwość nagrania niespodzianych zdarzeń Navitel R600 to nowy produkt na rynku, dzięki zaimplementowaniu procesora NT96650 zapewnia świetną jakość rejestrowanego obrazu, jest konkurencją dla kamer w przedziale do 400zł lecz dzięki niższej cenie i tym samym "składnikom" otrzymujemy produkt bezkonkurencyjny.

Materiały najwyższej jakości – szklana soczewka i gustowne wykończenia. Znikoma i niezawodna, instynktowna obsługa. Specyfikacja Navitel r600: sensor optyczny SONY ekran 2" w technice IPS o rozdzielczości 900x240 Rozdzielczość nagrywania 1920x1080/ 30fps Szerokokątny obiektyw 170 Dzięki zastosowanemu Sensorowi optycznemu SONY urządzenie nagrywa najwyższej jakości materiał w najgorszych warunkach oświetlenia.

ekran 2 " w technice IPS o rozdzielczości 960x640 pikseli – proponuje łatwość i prędkość obsługi urządzenia. Rozdzielczość nagrywania 1920x1080/30 fps – w najlepszej technologii kompresji obrazu H.264 zagwarantuje najkorzystniejsze parametry nagrania i odtwarzania przy niedużym rozmiarze pliku.

W systemie optycznym kamery zaimplementowano szerokokątny (170) obiektyw, dzięki któremu nagrasz wszystko, co dzieje się przed Tobą, w panoramicznym obrazie. Nowoczesny tryb parkingowy - urządzenie namierza ruch w polu widzenia kamery i inicjuje nagrywanie w trakcie Twojej nieobecności w samochodzie.

Dzięki progresywnemu obiektywowi z przesłoną, przy słabych warunkach oświetlenia obraz nagrywany nacechowany jest wyjątkowo korzystną jakością i wyrazistością szczegółów. Czytnik kart micro SD, który obsługuje karty do objętości 256 GB, pozwoli na długie nagrania filmów w najkorzystniejszej rozdzielczości.

6-krotny cyfrowy Zoom -umożliwia wyśmienite zbliżenia w każdej sytuacji. Urządzenie niezwykle czuły mikrofon, umożliwiający rejestrowanie dźwięku w najwyższej jakości. Po włączeniu zapłonu w samochodzie urządzenie samoczynnie uruchamia się i rozpoczyna nagrywanie (pod warunkiem, że zapewniony jest stały dopływ zasilania do urządzenia).

innowacyjny sensor przeciążeń (G-detektor). Zastosowany akumulator pozwala na wyjęcie urządzenia z samochodu i wykonanie fotografii z wypadków lub innych zdarzeń na drodze W zestawie występuje ergonomiczny uchwyt, który gwarantuje maksymalną przyczepność, choćby podczas realizowania gwałtownych i nieprzewidzianych manewrów FILM Z KAMERY NAVITEL R600