Severin Ekspres przelewowy z młynkiem KA 4811 idealny aromat Sprawdzony ekspres przelewowy to klasyk, który od lat gości w naszych domach i ma swych wiernych zwolenników. Ekspres przelewowy producenta SEVERIN nadzwyczajnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie pije się dużo kawy i robi się ją często.

Możemy łatwo przygotować dużą liczba napoju i delektować się nim bez obawy, iż za kilka minut będzie chłodna. Sposób działania ekspresu przelewowego jest prosty i wydajny – gorąca woda przelewa się przez filtr z kawą i wydobywa z niej esencję spływającą do dolnego naczynia.

Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest możliwość uzyskania pokaźnej ilości kawy, bez konieczności przygotowywania jej dla każdego gościa z osobna, tak jak w widocznie droższych ekspresach ciśnieniowych.

Wybierz ekspres dla siebie marka SEVERIN od lat jest jednym z liderów w produkowaniu wysokiej jakości ekspresów przelewowych. Oferujemy niezwykle spory dobór modeli o zróżnicowanych rozmiarach, obszerności, designie i dodatkowych funkcjach.

dzięki czemu, każdy odszuka optymalny ekspres, wyśmienicie przypasowany do swych potrzeb. Nieustannie rozwijamy naszą technologię parzenia kawy, dlatego nasze urządzenia to gwarancja nieprzeciętnego smaku i długookresowego używania.

Ekspres z młynkiem Ekspres zaimplementowany młynek - stożkowe żarno ze stali rdzoodpornej. Dzięki młynkowi możemy radować się wyśmienitym smakiem ze świeżo zmielonej kawy. Ekspores został zaopatrzony w regulację grubości mielenia i ilości kawy (2 / 4 / 6 filiżanek), a także 2-stopniową regulacę intensywności aromatu dla jednostkowego smaku kawy.

Udogodnienia Severin KA 4811 został wyekwipowany w szereg udogodnień takich, jak: wychylny filtr z wyjmowaną wkładką filtracyjną (1x2), zabezpieczeniem przed kapaniem i dodatkowym filtrem stałym, automatyczne wyłączanie, czy też podświetlane przyciski do obsługi urządzenia.