Destylator wody ♥od ręki ♥ raty 0% ♥ infolinia: 570 32 0000 marki Byzoo

od 995,00 PLN

Elektryczny destylator holenderskiej marki Byzoo.

Destylator ten, o mocy 750 W jest oczyszcza zanieczyszczoną, miejską wodę, usuwając choćby 99,9% zanieczyszczeń.

Model ten wytworzony jest kompletnie ze stali nierdzewnej, czy innych materiałów BPA free. Tak więc woda destylowana ma kontakt przeważnie ze stalą nierdzewną.

Destylator ten, zamyka się samoczynnie i wykonuje cały program automatycznie. Wentylator stale chłodzi urządzenie, dzięki czemu nie musimy używać przypływającej wody do schładzania. Starczy napełnić pojemnik ze stali rdzoodpornej do maksymalnego wyróznionego poziomu (4 litry). Zakładasz pokrywkę i umieszczasz dzbanek na wodę, żeby zebrać wodę destylowaną. Ustawia się żądaną temperaturę destylacji, a destylator wody nagrzewa się. Przy pomocy Byzoo Water Distiller można wyciągać przeciętnie trzy litry wody w ciągu czterech i pół godziny. Już po trzydziestu minutach od włączenia maszyny, do kubka trafiają pierwsze czyste krople wody.

W komplecie znajduje się jeszcze szklany dzban, zamiast plastikowego. Sam korpus urządzenia, został produkowany ze stali, dla udoskonalonego efektu wizualnego, a głównie dla obszerniejszej trwałości i ulepszonych parametry.

W komplecie do destylatora Byzoo dostaniemy filtr, a także proszek do czyszczenia urządzenia po destylacji. W zestawie znajdziemy jeszcze instrukcję i gwarancję w języku polskim.