Daszek nad Drzwi Łukowy Zadaszenie 160x90+ Ścianka 130, F81F-58415

od 578,00 PLN

Daszek Łukowy 160cm x 90cm w komplecie z panelem bocznym o wysokości 130cm wytwarzany z poliwęglanu komorowego i aluminium.

D = 160cm

G = 90cm

Osłona Twoich Drzwi.
Zadaszenia chronią drzwi przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznym, takimi jak wiatr, deszcz czy choćby grad. Większość producentów i dystrybutorów drzwi wymaga zamontowania daszka, żeby udzielić gwarancji.

Kompatybilność.

Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt wizualny i ochronny zadaszenia łukowe można wiązać z panelami/ściankami bocznymi, które także posiadamy w sprzedaży w dwóch rozmiarach o wysokościach 180cm i 130cm w kolorach identycznych do zadaszeń.

Ścianka Boczna.

Do zadaszenia w cenie dołączona jest ścianka boczna też stworzona z aluminium (malowanego proszkowo) i poliwęglanu komorowego.

W - 130 cm

D1 - 53 cm

D2 - 31 cm

kompozycja.

W skład zadaszenia wchodzą listwy i wsporniki aluminiowe w kolorze brązowym. Wszystkie komponenty malowane są proszkowo co wyklucza jakiekolwiek odbarwienia, rdzewienie itp. Pokrycie daszka stanowi płyta z poliwęglanu komorowego w odcieniu brązowym. Do całego zestawu dołączane są wszelkie wymagane do montażu kotwy i śruby.

Promienie UV.
Zadaszenie posiada filtr UV, co nie tylko uodparnia samo zadaszenie na przebarwienia w wyniku działania promieniowania słonecznego,z zasady chroni przed nim finezyjna powlokę drzwi.

Montaż.
Dzięki starannej instrukcji i swoistej prostocie budowy daszek ten nie wymaga wynajmu mistrzowskiego personelu w celu montażu. Jedyne, o czym należy pamiętać to zalecenia, które zawarte są w instrukcji, a daszek będzie zamontowany w ciągu godziny-dwóch.

Konserwacja i Czyszczenie.
Daszki można czyścic woda pod ciśnieniem, jeżeli zaszłaby taka potrzeba, aczkolwiek w większości przypadków (w zależności o miejsca zamontowania) daszek czyścic będzie się sam w trakcie opadów deszczu. Daszek nie wymaga żadnej konserwacji, ani trosce oprócz ewentualnego usunięcia nadmiernej ilości śniegu w trakcie srogiej zimy.Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji 24-miesiace. Maja Państwo ponadto pełne prawo do zwrotu zakupionego u nas towaru w ciągu 10-dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

Certyfikacja.
Wszystkie nasze daszki, jako materiały budowlane mają atesty CE.

przystępne odcienie Zadaszenia.

Brązowe elementy aluminiowe i dymiony poliwęglan.

Galeria.

Kontakt:

tel.: 884-373-741

e-mail: metalgum.bedzin@gmail.com

skype: jangun9500

gg: 44597787