Daszek nad drzwi aluminiowy 200x150 cm

od 1479,00 PLN

Daszek nad Drzwi Zadaszenie 200x150x28 cm

z poliwęglanem litym do samodzielnego konstrukcji.

D = 200 cm

G = 150 cm

W = 28 cm

Poliwęglan brązowy lub bezbarwny.

Wsporniki w odcieniu:

  • czarny,
  • brązowy,
  • szary.

System Łączenia.
Zadaszenia te można stosować, jako zestaw o długości 200 cm. Można także dołączyć kolejne moduły. Rozwiązanie takie pozwala uzyskać dowolną długość zadaszenia (połączenie dowolnej ilości segmentów ze sobą z dodatkowa możliwością docięcia na wymagany rozmiar np. 180 cm), co sprawia, iż daszek ten jest nadzwyczajnym wyborem do zadaszenia balkonu, albo tarasu.

Każdy wspornik posiada 3 otwory do przykręcenia go do ściany. Przedstawiony daszek 200x150 cm będzie przykręcony do ściany przy pomocy 9 śrub.

ponadto każdy wspornik połączony jest z linką, która stanowi odciąg. Przy tym wysięgu daszka obowiązkowe jest wykorzystanie odciągów.

Poszczególne wsporniki połączone są jeszcze ponadto prętem, który ma za zadanie zabezpieczyć daszek przed rozsuwaniem się wsporników.

Osłona Twoich Drzwi i Okien.
Zadaszenia bronią drzwi przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznym, takimi jak wiatr, deszcz czy choćby grad. Większość producentów i dystrybutorów drzwi wymaga zamontowania daszka, żeby udzielić gwarancji.

Przykładowe realizacje.


(więcej w galerii na dole strony)

budowa.
Zadaszenie składa się z:

- zestawu wsporników z aluminium o wyjątkowo wysokiej, jakości i wytrzymałości przystępnych w kolorze czarnym,

- płyty z poliwęglanu litego o grubości 4 mm,

- zestawu listew aluminiowych,

- zestawu uszczelek gumowych,

- pręta, który ponadto wzmacnia konstrukcję,

- wkrętów do połączenia wsporników z listwami aluminiowymi,

- kotew o długości 10cm do montażu daszka do ściany.

w sytuacji montowania daszku na siane ocieplona styropianem istnieje możliwość zakupu kotew o innych długościach.

Promienie UV.
Zadaszenia mają filtr UV, co nie tylko uodparnia samo zadaszenie na przebarwienia w wyniku działania promieniowania słonecznego,zwykle chroni przed nim delikatna powlokę drzwi.

Montaż.
Dzięki precyzyjnej instrukcji i swoistej prostocie budowy daszek ten nie wymaga wynajmu profesjonalnego personelu w celu montażu. Jedyne, o czym należy pamiętać to zalecenia, które zawarte są w instrukcji, a daszek będzie zamontowany w ciągu godziny-dwóch.

Konserwacja i Czyszczenie.
Daszki można czyścic woda pod ciśnieniem, jeżeli zaszłaby taka potrzeba, jednakże w większości przypadków (w zależności o miejsca zamontowania) daszek czyścic będzie się sam w trakcie opadów deszczu. Daszek nie wymaga żadnej konserwacji, ani trosce oprócz ewentualnego usunięcia nadmiernej ilości śniegu w trakcie srogiej zimy.

Gwarancja.
Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji 24-miesiace. Maja Państwo dodatkowo pełne prawo do zwrotu zakupionego u nas towaru w ciągu 10-dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

Certyfikacja.
Wszystkie nasze daszki, jako materiały budowlane mają atesty CE.

Akcesoria do Zadaszenia.

W zestawie zapewniamy cały komplet akcesoriów do konstrukcji zadaszenia, tak abyś nie musiał w dodatku odwiedzać sklepu, czy innych aukcji.

Kontakt:

tel.: 884-373-741

e-mail: metalgum.bedzin@gmail.com

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!!!