Zestaw 128kg / ławka Hiton Polska Tytan Sport 5078 + gryfy + obciążenia, ZW0005

od 2519,00 PLN

komplet 128kg to znakomita kombinacja sprzętu siłowego do Twojej domowej siłowni, asygnowana dla początkujących i zaawansowanych użytkowników.

W skład zestawu wchodzi ławka Tytan Sport 5078 oraz gryfy i obciążenia.

Tytan Sport 5078 to nad wyraz mocna ławka kulturystyczna rewelacyjna do domowej siłowni. Stabilna konstrukcja ławki pozwala na wykorzystywanie osobom o wadze nawet do 120 kg.

Ławka wyekwipowana została w ramiona do rozpiętek (tzw. Motyle), wyciąg górny, przyrząd do ćwiczeń nóg, modlitewnik oraz uchwyt do ćwiczeń na modlitewniku.

obfita gama funkcji ławki pozwala użytkownikowi ćwiczyć praktycznie wszystkie partie mięśniowe ciała takie jak np. Mięśnie rąk, klatki piersiowej, brzucha a także nóg.

Możliwość dostosowywania takich elementów jak modlitewnik, stojaki pod sztangę, uchwyty do rozpiętek, a także przyrząd do ćwiczeń nóg zezwala na komfortowe wykonywanie ćwiczń„ zarówno wysokim jak i niskim użytkownikom. W dodatku regulacja oparcia (z kątem ujemnym), a także siedziska zwiększa gamę ćwiczeń.

Dużą zaletą ławki jest możliwość złożenia jej do pionu po zakończonym treningu, dzięki temu nie będziesz potrzebował dużo miejsca na jej przechowywanie.

Możesz także zapomnieć o potykaniu się o pozostawione na podłodze nieużywane obciążenia, gdyż ławka została zaopatrzona w specjalne trzpienie od ich odkładania.

Niezależne stojaki dają nam swobodę realizowania ćwiczeń i dają możliwość wykonywania ćwiczeń bez zastosowania ławki takich jak np. Przysiady ze sztangą.

Ćwiczenia na ławce od lat są szczególnie popularne wśród mężczyzn, ale także wśród kobiet lubiących sobie możliwość wydajnego ćwiczenia nóg, a także brzucha.

firmy Tytan Sport poza mocną konstrukcją dodatkowo zadbał o bezpieczeństwo użytkowników wyposażając stojaki w blokady na gryf oraz trzpienie w blokady sprężynowe na talerze.

Gryf został wytwarzany są z hartowanej stali (pełny wewnątrz) z ryflowaną częścią chwytną gwarantującą pewny chwyt i gwintowaną częścią na obciążenia.

W zestawie z gryfem są także stalowe zaciski śrubowe z dodatkowym gumowym pierścieniem zapobiegającym odkręcaniu.

jednocześnie gryf jak i zaciski zostały zabezpieczone powłoką niklu.

Gryf gięty (zwany także łamanym) dzięki swemu kształtowi idealnie nadaje się do wykonywania pokaźnej gamy ćwiczeń na przeróżne partie mięśniowe takie jak np. Bicepsy, tricepsy.

Gryf prosty ma znaczne zastosowanie w treningach siłowych. Nie tylko możesz go używać do wyciskania na ławce, ale także wspaniale stanie na wysokości zadania np. Do martwych ciągów oraz przysiadów.

Gryfy krótkie (tzw. Gryfiki) asygnowane są do tworzenia hantli poprzez dokładanie na nie obciążeń wg. Własnych potrzeb.


Obciążenia Hiton Polska genialnie nadają się do ćwiczeń siłowych ze sztangą albo hantlami, ale także idealnie możemy je zastosować do ćwiczeń bez gryfow np. Trening crossfit-owy.

Talerze produkowane zostały z wytrzymałego tworzywa, dzięki temu jest cichy w użytkowaniu, a także nie uszkodzi posadzki w domu albo siłowni.

zestaw 128 kg z ławką Tytan Sport 5078, obciążenia bitumiczne
Zawartoć zestawu:

  • Ławka 5078
Gryfy:
  • Gryf prosty 200 cm
  • Gryf lekko albo konkretnie gięty
  • 2 x Gryfik 35 cm
Obciążenia:
  • 4 x obciążenie 10 kg
  • 8 x obciążenie 5 kg
  • 8 x obciążenie 2,5 kg
  • 8 x obciążenie 1,25 kg

    *Po zalicytowaniu proszę wybrać gryf gięty, w przeciwnym razie zostawnie on wysłany losowo.