Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends

od 899,00 PLN

oszczędzasz do 10%
Moc silnika: 1400 W • Zasięg pracy: 11 m • Wysokość: 29 cm • Szerokość: 31 cm • Kolor: biały

Thomas cycloone hybrid Pet&Friends Bezworkowy odkurzacz hybrydowy zaopatrzony w dwa rodzaje filtrów: filtr cyklonowy easyBox oraz filtr wodny Aqua Fresh-Air-Box. Model Pet&Friends jest dedykowany właścicielom zwierząt domowych, poprzez co jest zaopatrzony w szereg niezbędnych szczotek do wydajnego usuwania sierści i wszelkiego typu zabrudzeń.

Modele kolekcji cycloone hybrid dają nieporównany dotąd wybór sposobu odkurzania: szybkie, codzienne bez konieczności płukania zbiornika po każdym odkurzaniu przy pomocy filtra cyklonowego easyBox, a także staranne, połączone z jednoczesnym odświeżaniem i nawilżaniem powietrza w pomieszczeniu: za pomoca filtra wodnego Aqua Fresh-Air-box.

Od teraz, jeżeli doceniasz zalety odkurzania za pomoca filtra wodnego nie musisz posiadać w domu drugiego urządzenia do szybkiego odkurzania! Wszystko to zapewni nowa seria odkurzaczy Thomas Cycloone Hybrid.

Filtr cyklonowy easybox Łatwość codziennego używania bez konieczności zamiany worków na kurz! Dzięki nowemu, opracowanemu w firmie THOMAS pojemnikowi easyBox odkurzanie jest nad wyraz precyzyjne a opróżnianie pojemnika stanowczo higieniczne.

Pojemnik jest wyekwipowany w trzy komory na kurz: jedną na wielkie zanieczyszczenia oraz dwie na nieznaczny pył. Separacja skażeń jest dokonywana przez 12 filtrów cyklonowych. Opróżnianie pojemnika na spore skażenia jest nietrudne nawet po rutynowym odkurzaniu.

nieduży, alergiczny pył nie wydostaje sie na zawnątrz, pozostając szczelnie zamknięty w specjalnych pojemnikach. Gdy potrzebujemy opróżnić komory na nieznaczny kurz, nawet dopiero po dwóch, trzech miesiącach, wówczas do komór nalewamy wodę, całość płuczemy i wylewamy do kanalizacji.

Bez kontaktu z alergicznym niewiele znaczącym pyłm i kurzem. Filtr wodny Aqua-Fresh AirBox skrupulatne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza, a także zbieranie płynów? Tak, jak najmocniej jest to osiągalne. Odkurzacze Thomas cycloone hybrid są zaopatrzone także w filtr wodny Aqua-Fresh AirBox.

Umożliwa on dokładne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Dzięki zaimplementowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszlekie skażenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzieki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz.

dodatkowo otrzymyjemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Turboszczotka genialnie eliminuje sierść z dywanów i wykładzin. Ma ona uzupełniającą o funkcję wyłączenia wałka, dzieki temu może być używana także jak klasyczna szczotka.

Aby łatwo ją czyścić, ma zdejmowaną przednią osłonę która umożliwia bezproblemowy dostęp do wałka zbierającego sierść. Specjalna szczotka parkiet / dywan do usuwania sierści Szczotka opracowna specjalnie dla odkurzaczy Thomas asygnowanych właścicielom zwierząt.

Jest wyekwipowana w przełącznik, który pozwala na jej użytkowanie z...