TRACER STUDIO PRO MIKROFON objętośCIOWY BOGATY, PEŁEN pakiet DLA YOUTUBERA kompletny zestaw - mikrofon wraz z akcesoriami - wszystko czego Ci potrzeba do rozpoczęcia przygody z nagrywaniem. Potężna jakość wykonania komponentów zestawu - metalowe ramie, metalowa pokrywa mikrofonu, znakomity dla youtuberów i streamerów - zmontuj do blatu biurka i rozpocznij nadawanie, mikrofon objętościowy o charakterystyce kardioidalnej - zbiera przeważnie z przodu, ogranicza dźwięki tła, przewód XLR - minijack w komplecie - bezproblemowo podłączysz do komputera, złącze XLR w mikrofonie daje kompatybilność z mikserami czy wzmacniaczem, Pop filtr na długiej, giętkiej szyjce - chroni mikrofon i równocześnie redukuje efekt podmuchu powietrza, Gąbka na mikrofon - działa podobnie jak popfiltr i wzmacnia jego efekt, długie i zrównoważone ramię - sprężynowy statyw biurkowy pozwoli bezproblemowo skonsolidować wysokość i kąt ułożenia mikrofonu, kosz antywibracyjny - niweluje drgania pochodzące z biurka i tym samym udoskonala jakość nagrań, zestaw zapakowany jest w jedno estetyczne pudełko - świetny pakiet na prezent, Wykorzystaj możliwości fachowego zestawu z mikrofonem pojemnościowym TRACER Studio Pro o charakterystyce kardioidalnej.

Mikrofon pojemnościowy z dużą membraną o charakterystyce kardioidalnej szczególnie dobrze spełni oczekiwania przy tworzeniu nagrań na YouTube, Podcastów, rozmów Skype a także nagrań radiowych, konferencji, nagrań muzycznych, chat-ów oraz komunikacji w grach online.

Działa bez dodatkowego zasilania i sterowników. Jeśli jesteś doświadczonym profesjonalistą pracującym z dźwiękiem, to w dodatku wyszukasz w tym komplecie coś dla siebie. W komplecie marka zapewnił wszystkie potrzebne rzeczy, które Ci potrzeba do nagrywania audio.

Oprócz fachowego mikrofonu wynajdziesz: Popfiltr - jest jednym z niezbędników każdego twórcy, niezależnie od tego czy nagrywasz vloga, podcast czy wykorzystujesz mikrofon do śpiewu. To znikome akcesorium sprawi, iż Twoje nagrania zabrzmią po prostu lepiej.

Zniwelujesz syczenie przy literze "S" czy głoskach takich jak "SZ", "CZ" oraz eksplozje powietrza podczas wymawnia liter "P", "B". Dźwięki będą czystsze i milsze dla ucha.

ramię biurkowe, statyw - Bezpiecznie i zrównoważenie bez huśtania się. Budowa stalowa z podwójnym ramieniem. Maksymalna obciążalność 2,5 kg, długość ramion 40 cm. Wyekwipowany w gwint 6,25 mm (5/8").

Dzięki niemu zyskasz nie tylko więcej miejsca na biurku,typowo ograniczysz drgania mikrofonu. Bezpośrednio zyska na tym jakość Twoich nagrań - niezależnie od tego czy nagrywasz muzykę z instrumentów, śpiewasz, stwarzasz podcasty czy streamujesz lub vlogujesz - taki zestaw pozwoli Ci na optymalne ustawienie mikrofonu, co przełoży się na komfort i ergonomię Twojej pracy.

kosz antywibracyjny - został dopasowany do potrzeb studia nagraniowego. To n...