Mikrofon studyjny / pojemnościowy USB BlitzWolf BW-CM2, statyw, filtr pop

od 0,00 PLN

Plug & Play

Mikrofon posiada pot informacji USB 2.0, który można prosto podłączyć do komputera i systemu operacyjnego Linux. Nie wymaga dopełniającego oprogramowania, sterownika, ani zewnętrznej karty dźwiękowej.


Szybka i prosta instalacja

Mikrofon jest przystępny w instalacji. Najpierw przymocuj klamrę do brzegu powierzchni, na przykład, blatu. Następnie, włóż podstawę dostosowywanego uchwytu mikrofonu do klamry i dokręć śrubę. Przykręć mocowanie amortyzatora do końcówki statywu mikrofonowego. Włóż mikrofon do zacisku, a potem przymocuj membranę do uchwytu.


mocna budowa

wzmocniony przewód USB redukuje zakłócenia, dzięki czemu Twój głos lepiej brzmi w trakcie nagrań. Przetwornik zapewnia wyostrzenie tonów basowych i wysokiej jakości dźwięk. W zestawie znajduje się w dodatku filtr i membrana, dzięki którym rejestrowany dźwięk jest przezroczyście czysty. Mocowanie amortyzujące zrównoważenie utrzymuje mikrofon, dzięki czemu możesz mieć pewność, iż mikrofon nie ulegnie uszkodzeniu. Mikrofon świetnie stanie na wysokości zadania podczas nagrywania podcastów i wideo rozmów. Możesz go też zastosować nagrywając filmy video na YouTube.


Specyfikacja


Zawartość zestawu