Synco Mikrofon shotgun mic-d2 (0619660478779)

od 0,00 PLN

SYNCO Mic-D2


SYNCO Mic-D2 to fachowy mikrofon rodzaju shotgun o wysokiej czułości. Zapewni Ci niezawodną pracę, przejrzyście czysty dźwięk i dużo możliwości wykorzystania. To znakomity sprzęt dla osób, które cenią sobie wyśmienitą jakość.

Ciesz się czystym i naturalnym dźwiękiem

Hiperkardioidalny mikrofon SYNCO gwarantuje genialną kierunkową czułość dźwięku już od -32 dB. Produktywnie tłumi niechciane odgłosy, uwydatnia się również niskim poziomem emisji szumów własnych. Dzięki czemu za każdym razem możesz liczyć na krystalicznie czysty dźwięk. Z powodzeniem wykorzystasz mikrofon SYNCO do nagrywania wywiadów, filmów czy spotkań - sprzęt rewelacyjnie wyciąga i podkreśla ludzki głos, sprawiając, iż brzmi on naturalnie i wyraźnie.


nadzwyczajna częstotliwość

Pasmo przenoszenia (zakres dynamiczny) mikrofonu Mic-D2 waha się pomiędzy 20 Hz a 20 kHz. skutecznie emituje wszystkie częstotliwości słyszalne w tym samym czasie i gwarantuje wyraźny, czysty dźwięk, który zachwyci Cię dokładnością i naturalnością.


Potęga mosiądzu

wytworzony z mosiądzu korpus zagwarantuje urządzeniu nie tylko konkretną konstrukcję, ale też wysoką odporność na zakłócenia. Dzięki czemu idealnie sprawdza się w najróżniejszych warunkach - możesz nim nagrywać zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz - choćby podczas deszczu.




nadzwyczajna transmisja sygnału - pełna kompatybilność

Stosunek sygnału do szumu (SNR) SYNCO Mic-D1 wynosi 80 dB - to gwarantowana idealna jakość dźwięku. Pozłacane złącze XLRM przesyła sygnał bez zakłóceń. Mikrofon z powodzeniem podłączysz do wielu różnorodnych urządzeń - kamer, kamkorderów, nagrywarek dźwięku lub mikserów. Łatwo umieścisz go na dodatek na statywie albo wysięgniku - ułatwi to załączony do zestawu klips 3/8", który jest na dodatek podatny na wyginanie choćby do 180°. Wszystko to sprawia, że SYNCO Mic-D2 spełni oczekiwania w każdej sytuacji.


Wielość zastosowań - działaj tak, jak chcesz

Mikrofon SYNCO pasuje zarówno na co dzień, jak i do fachowych zastosowań. Z jego pomocą nagrasz dźwięk podczas uroczystości rodzinnej, prowadząc transmisję na żywo, uczestnicząc w zebraniu lub zbierając materiały do filmu. Dołączona do zestawu osłona przeciwwietrzna umożliwi Ci pracę w niemal każdych warunkach. Nieważne, gdzie jesteś i jakiego typu materiały audio zbierasz - SYNCO zapewni Ci świetną jakość, niezależnie od pogody.




Uniwersalny design

SYNCO Mic-D2 został zaprojektowany w taki sposób,radować swoich użytkowników komfortem używania. Ten ergonomiczny i nieduży mikrofon waży zaledwie 165 g - prosto spakujesz go do torby albo plecaka i zabierzesz wszędzie, gdzie Ci trzeba. Minimalny, czarny i stylowy, ułatwi Ci pracę każdego dnia.

Specyfikacja