Przemysłowa lampa wisząca czarna ze stelażem 4-punktowa - cage rack marki Qazqa

od 969,00 PLN

Rodzaj: lampa wisząca

Zamówienie złożone przed 20.00, a dostawa już dziś! darmowa dostawa i zwroty. Mieści źródło światła:Nee cechy: uzupełniające funkcje:Dimmable, dimmer not included atrakcyjny, przewiewny design z mocnym ascetycznym wizerunkiem.

Czy jeszcze wybierasz ten stylowy wygląd? Ta lampa wisząca Cage jest fajna i nowoczesna. Czyste linie stanowią potężne stwierdzenie. Czarnysprawia,nadaje się do każdego wnętrza. Ta klatka jest nieszablonowa ze względu na otwarty stojak, który znajduje się na górze lampy.

Tutaj możesz z łatwością coś ustawić. To sprawia, że ta lampa jest atrakcyjna nad stołem w jadalni, na przykład z wiszącymi na niej roślinami albo nad wyspą kuchenną z ziołami i tym podobnymi. Wybór należy do Ciebie!

Ta klatka ma 101,5 cm długości, 41 cm wysokości, 20 cm szerokości i posiada 4 punkty świetlne. Lampa jest dostosowywana w zakresie od minimum 75 cm do maksymalnie 150 cm. Przewód ma długość 112 cm. Otwarty charakter projektu jest nadzwyczajny do wykorzystania jednego z naszych pięknych ozdobnych źródeł światła E27 (maks.

60 W). Upewnij się, iż kupujesz źródła światła z możliwością ściemniania lub źródła światła o śladowym strumieniu światła. Ze względu na 4 punkty świetlne lampa daje dużo światła. Wyznaczaj trendy i wyprzedzaj resztę dzięki tej fajnej i postępowej klatce.

* Uwaga: maksymalna waga klatki zależy od wytrzymałości sufitu! poprawnie, jeśli wcześniej to sprawdzisz.