Plafon sufitowy Argon Darling 3x60W E27 biały 1188 - Plafony Argon Darling w kształcie koła zostały wykonane z myślą o progresywnych wnętrzach. Główną zaletą jest mocna konstrukcja stworzona z metalu w połączeniu z mleczną szybą.

Plafony występują w trzech średnicach 25, 35 i 45 cm. Lampy sufitowe występują w odcieniu białym, szarym, chromie oraz czarnym. Dekoracja oraz funkcjonalność to dwie parametry które cechują przedstawione plafony, które rewelacyjnie sprawdzą się przestronnych salonach, modnych loftach jak i mniejszych klimatycznych wnętrzach.

Lampy dostosowane są do żarówek E27 o maksymalnej mocy 60W, rekomendujemy zastosowanie żarówek LED o dowolnie wielkiej mocy. Oprawy przystępne są dodatkowo w wersji lamp wiszących i z modułami LED. Produkcja opraw Argon odbywa się w siedzibie firmy jak w dodatku we współpracy z polskimi hutami szkła.

Produkty Polskiego producenta Argon to głównie dzieła wykonywanie ręcznej pracy co jest potrzebne do uzyskania końcowego efektu wysokiej jakości produktu. Instalacji oprawy powinna dokonywać osoba z odpowiednimi uprawnieniami zachowując obowiązujące przepisy i normy.

Szczegółowe wskazówki zachowania bezpieczeństwa przy konstrukcji i stosowaniu zawierają instrukcje dołączone do oprawy. Zakupione produkty Argon objęte są dwuletnią gwarancją.