Trio Marley plafon 612400532

od 0,00 PLN

Słysząc słowo Marley - jedni z nas pomyślą o kultowym filmie „Marley i ja" i uroczym Golden Retriever, drudzy natomiast przywołają w myślach króla muzyki Reggae Boba Marleya, jednak od dziś słowo to będzie także powodować nowe skojarzenie, jakim jest nieszablonowa lampa w formie plafonu wykonana poprzez markę Trio.

Model ten został utrzymany w surowym skandynawskim klimacie, dzięki czemu świetnie wpisuje się we współczesne przestrzenie mieszkalne i biurowe. Lampa Marley plafon firmy Trio została stworzona z metalu o czarnym, matowym odcieniu, który stanowi jej podstawę mocowaną bezpośrednio do sufitu i dwie listwy, na których zamocowano, pięć kloszy.

Walcowaty prosty zarys kloszy, z żarówkami montowanymi w jej wnętrzach, na trzonkach GU10 zagwarantuje znakomite oświetlenie całego pomieszczenia, dzięki temu, iż zostały one skierowane w przeróżne strony.

Monochromatyczny kolorystyka lampy, zapewnia natomiast, jej bezproblemowe dostosowanie do barw we wnętrzach. Zaaranżuj wnętrze w skandynawskim stylu z lampą Marley w formie plafonu minimalistyczna kolorystyka, minimalistyczne powierzchnie betonu oraz drewna, dominująca biel i futerkowe dodatki formie poduszek i koców, taki właśnie jest styl skandynawski.

Dobierając do niego oświetlenie, należy zwrócić uwagę na to, żeby nie tylko spełniało one swoje podstawowe zadanie, lecz także stało się dodatkowym elementem aranżacji wnętrza. Lampa Marley plafon, wspaniale sprawdza się w tej roli.

Przyciąga do siebie wzrok domowników i użytkowników ich gości, nie wychodząc jednak nachalnie na pierwszy plan. Dzięki czemu wnętrze, w którym zostanie ona zawieszona, demonstruje się spójnie i stylowo.

na dodatek lampa Marley plafon zezwala na użycie w niej żarówek żarówek LED-owych o płaskim zakończeniu, które genialnie licują się z powierzchnią kloszy oraz charakteryzują się wysoką produktywnością i bardzo niskim zużyciem energii.

prędki i nietrudny montaż lampy, gwarantuje natomiast kwadratowy spodek, maskujący połączenia elektryczne.