seria VERMOUTH dzięki swojej konstrukcji i wykorzystanym materiałom spełni oczekiwania w aranżacjach konwencjonalnych, nowoczesnych i skandynawskich. Stożkowe klosze wytwarzano z mlecznego szkła, dzięki temu światło jest szczególnie subtelne.

Oprawa lampy wytwarzana jest z drewna, a dostępna w wielu odcieniach. Kolekcję lamp VERMOUTH tworzą kinkiety i zwisy dwu- i trzypłomienne, które możesz użyć w przedpokoju, garderobie, gabinecie i salonie.

- Lampa wisząca Vermouth to idealna sugestia dla progresywnych wnętrz, choć dzięki drewnianym elementom sprawdzi się także w aranżacjach tradycyjnych i skandynawskich. - Klosze w kształcie stożka wytwarzano z mlecznego szkła, dzięki temu pomieszczenie spowije delikatnie stłumione światło.

- Oprawa oświetlenia tworzona jest z drewna w kolorze szczotkowanej wenge. W serii przystępne są także inne wersje kolorystyczne. - Dwupłomienna lampa sprawdzi się nad biurkiem czy w garderobie, gdzie potrzebujesz skrupulatnego oświetlenia.

- dostosowywana długość przewodu pozwoli na dobranie go do potrzeby wnętrza. - Ze względu na wymiar lampy rekomendujemy ją do przeciętnych i pokaźnych pomieszczeń. - przeznaczona żarówka: E27, o mocy max.

60W....