Lampa wisząca Sanga to sprzęt wyprodukowany z wysokiej jakości, barwionego szkła. Oryginalny kształt i niebanalna kolorystyka sprawia,artykuł ten może zostać zastosowany w luksusowych pomieszczeniach, dodając im specyficznego uroku.

Lampa umieszczona jest na cienkim, ledwie widocznym elemencie metalowym, znamionującym się jednak niezwykle dużą wytrzymałością. Towar jest więc wyprodukowany w oryginalny, przykuwający uwagę sposób, urozmaicając aranżacja danego wnętrza.

Lekka kompozycja lamy wiszącej Sanga Dzięki lekkiej, pomysłowej konstrukcji, lampa może być w bezpieczny sposób stosowana przy sufitach podwieszanych. Towar nieprzeciętnie nadaje się do umiejscowienia w takich miejscach jak postępowa kuchnia, korytarz, przedpokój czy salon.

Fioletowy kolor szklanego klosza sprawia, iż sprzęt rewelacyjnie komponuje się na tle elementów z drewna, kamienia naturalnego albo jasnych materiałów. Szykowne oświetlenie do domów i mieszkań Światło, pochodzące z lampy Sanga, znamionuje się przyjazną, błogą barwą.

towar może być więc wykorzystywany w trakcie czytania, a także wykonywania wszystkiego rodzaju prac biurowych. Wykwintny design, a także estetyka wykonania lampy powoduje, że sprzęt ten stanowi wyjątkowy dekoratywny.

Wykończenie w odcieniu przezroczystym Źródło światła 1xE27 60W, brak w wyposażeniu Oprawa dostosowana do żarówek o kl.en. Od A++ do E...