Lampa stołowa Amazonka - ciekawe efekty oświetleniowe Lampa Amazonka to lampa wzorowana na klasycznych lampach stołowych. W mierzącej nieco ponad 50 cm lampie wykorzystano szklaną podstawę, nadając jej oryginalny kształt i równocześnie zwężając ku górze.

Takie rozwiązanie sprawia, że całość zyskuje smukłość i lekkość. Podstawę uzupełniono o abażur, wyprodukowany z półprzepuszczalnego czarnego materiału. To właśnie wykorzystanie ciemnego materiału zagwarantuje w pokoju odpowiednią atmosferę i powoduje, iż wykorzystana do oświetlenia żarówka o maksymalnej mocy 60 W, emituje przyjemne, nastrojowe światło.

Lampa z abażurem jak sposób na nieprzeciętne oświetlenie w pokoju Grazia to oryginalna lampa stołowa, w której połączono prosty abażur ze szklaną podstawą o ciekawym kształcie. przystępna w utrzymaniu czystości - szklana podstawa i materiałowy abażur można przecierać specjalnymi szmatkami.

Stylowa, a jednocześnie istotnie stabilna dzięki szerokiej szklanej podstawie, która wysmukla się wraz z wysokością, a jej dolna część zagwarantuje lampie odpowiednie ustawienie. Nadzwyczajna jako dopełniające oświetlenie, jako lampa z abażurem zapewni w każdym wnętrzu romantyczną atmosferę.

Podstawa ze szkła w kolorze czarnym Abażur w kolorze czarnym Źródło światła 1xE27 60W, brak w wyposażeniu Oprawa dostosowana do żarówek o kl.en. Od A++ do E...