Harperkids Dobranoc, mała pando! akademia mądrego dziecka. pierwsze bajeczki

od 21,86 PLN

ISBN: 9788327669971 • Oprawa: twarda • Autor: Nathalie Choux • Wydawnictwo: HarperKids • Ilość stron: 10 • Rok wydania: 2021

Książeczka Pierwsze bajeczki Akademia Mądrego Dziecka dopasowanoc, śladowa pando! "Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki" to linia książek z ruchomymi elementami napisana i zilustrowana poprzez znaną i szanowaną autorkę Nathalie Choux.

Książeczki mają grube, kartonowe strony, które wytrzymają sporo godzin zabawy. Proste, przeurocze opowiadania będą idealne do czytania z dzieckiem, nawet malutkim. Ruchome obrazki angażują maluszka, rozwijają zdolności manualne i koordynację widocznie-ruchową.

komponenty, które można przesuwać, obracać, wydobywać są prawidłowym ćwiczeniem motoryki nieznacznej a przy tym zapewniają dużo zabawy. Książeczki możesz wykorzystać jako pomoc dydaktyczną w nauce nowych słów i do trenowania spostrzegawczości dziecka.

Książki z tej kolekcji mają niedużo tekstu i proste, kolorowe ilustracje co powoduje, że będą stosowne dla dzieci już od pierwszego roku życia. Tytuły z kolekcji "Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki" będą doskonałym prezentem dla roczniaka, dwulatka albo trzylatka, który można podarować na Dzień Dziecka, na Mikołajki, na urodziny lub bez specjalnej okazji.

To książki, które uczą i bawią, więc przydadzą się w biblioteczce każdego malucha. W książeczce "dobranoc, minimalna pando! Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki" dziecko towarzyszy minimalnej pandzie w jej rutynowym dniu.

Dzięki ruchomym elementom maluch aktywnie uczestniczy w opisywanych czynnościach pomiędzy innymi w zjadaniu bambusa albo huśtaniu się na gałęzi. W kolekcji "Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki" wynajdziesz tytuły: "Dzień korzystny, kotku!", "Dzień dobry, pingwinku!", "Dzień korzystny, szczeniaczku!", "Dzień korzystny, samolociku!", "Dzień dobry, samochodziku!" i "dobranoc, mała pando!".