Sony PlayStation 5 Digital Odkryj najnowsze produkcje w najlepszej odsłonie. Obserwuj świetlne promienie, które upiększają grafikę i nadają jej realnego charakteru. Tocz potyczki na obfitym ekranie i w rozdzielczości 4K bez utraty jakiegokolwiek szczegółu.

Daj się oczarować niezwykłej płynności gry w 120 klatkach na sekundę i to przy odświeżaniu na poziomie 120 Hz. PlayStation 5 Digital wspiera ponadto technologię HDR, dlatego grając na telewizorze z HDR zyskasz możliwość podziwiania szczególnie atrakcyjnej grafiki o zaskakująco realistycznych kolorach.

Cyfrowa odsłona konsoli PlayStation 5 Poznaj w pełni cyfrową wersję konsoli PS5, która umożliwia pobieranie gier cyfrowych bezpośrednio ze sklepu Sony i zapisywanie ich na dysku SSD. Najnowsza konsola Sony PlayStation 5 w wersji Digital ma smukłą i lekką konstrukcję, gdyż zrezygnowano w niej z napędu DVD.

Zyskała na tym jej estetyka – urządzenie jest symetryczne w przeciwieństwie do typowej wersji PS5. Konsola pozwala na używanie cyfrowych wersji gier, a to właśnie gry w cyfrowej dystrybucji cieszą się obecnie największą popularnością.

Urządzenie zezwala na uruchamianie produkcji przygotowanych na konsolę PS5, ale też zaktualizowanych gier na PS4 i jest w pełni zintegrowane z PlayStation VR. Zachwycająca prędkość działania Konsola PlayStation 5 Digital oferuje zawrotną szybkość dysku SSD ze zintegrowanym systemem We/Wy, który powoduje,informacje są wczytywane jeszcze szybciej, a gry działają płynniej niż kiedykolwiek.

Możesz liczyć na płynność 120 klatek na sekundę przy odświeżaniu na poziomie 120 Hz, a wszystko to bez utraty szczegółów i jakości grafiki. Urządzenie zostało zaopatrzone w bardzo wydajne podzespoły, które otwierają zupełnie świeże możliwości.

nieprzeciętna grafika dzięki obsłudze najnowszych technice Konsola PlayStation 5 Digital została wyekwipowana w wydajne podzespoły i obsługę najnowszych technologii, dzięki czemu gra na niej dostarczy świetnych wrażeń.

Urządzenie pozwala na rozgrywkę w rozdzielczości 4K, a choćby dysponuje wyjściem 8K, dzięki czemu będzie mogło współpracować także z większymi i bardziej szczegółowymi wyświetlaczami. Wyekwipowano je na dodatek w obsługę technologii RayTracingu – śledzenia promieni świetlnych w grach, dzięki temu grafika staje się jeszcze bardziej rzeczywista i niesamowita.

Nie zapomniano w dodatku o obsłudze technice HDR – podłączając PS5 do telewizora z HDR można liczyć na jeszcze lepsze wrażenia wizualne w trakcie gier. Realistyczny dźwięk 3D podczas gry pokaźny jest nie tylko wysokiej klasy obraz,ponadto świetne wrażenia dźwiękowe.

Poczuj, jak dźwięk otacza Cię z każdej strony, dzięki silnikowi Tempest 3D AudioTech, który zastosowano w PlayStation 5 Digital. Wielokierunkowy dźwięk wciąga gracza w samo centrum wydarzeń i nadaje rozgrywce jeszcze bardziej ekscytujący charakter.

Usłysz każdy odgłos dokładnie tam, gdzie zaplanowali to twórcy gry – za plecami, wokół siebie albo daleko w tle. To realne z konsolą PS5. Pytanie technologiczne do producenta Błąd w opisie? Zgłoś! Specyfikacja techniczna artykuł producent Sony Kod producenta Playstation 5 Digital FIZYCZNE Wysokość [mm] 390 Szerokość [mm] 92 Głębokość [mm] 260 Waga [kg] 3.9 informacje PODSTAWOWE typ konsoli 5 Digital odcień Biały technologicznE Procesor AMD Zen 2 Taktowanie[GHz] 3.5 GHz Układ graficzny AMD Radeon Navi RDNA TFLOPS 10.28 Pamięć RAM 16 GB Dysk twardy 825 GB typ odtwarzanych płyt Nie dotyczy Podłączenie do internetu Bezprzewodowo Przewodowo KONTROLER Kontroler DualSense liczba kontrolerów w pakiecie 1 ZŁĄCZA ilość USB 2 Wyjście video HDMI Podłączenie do telewizora kabel HDMI zastosowane technologie Ethernet HDMI USB Wi-Fi