Odzyskaj swoje życie, Stephen Arterburn|David Stoop

od 25,13 PLN

oszczędzasz do 16%
ISBN: 9788374828154 • Oprawa: miękka • Autor: Stephen Arterburn|David Stoop • Wydawnictwo: eSPe • Ilość stron: 272 • Rok wydania: 2017

Jeśli Twoja samoocena zależy od tego, co myślą i mówią o Tobie inni, a Ty sam czujesz, że zaspokajasz czyjeś potrzeby i pragnienia; jeśli bezustannie kontrolujesz otoczenie albo, przeciwnie, starasz się ulegać i ustępować – ta książka pozostała napisana właśnie dla Ciebie!

Jej autorzy na przykładach z życia swojego i innych osób pokazują, iż ukrycie prawdziwego „ja" i rozwijanie fałszywej tożsamości jest reakcją na zranienia z dzieciństwa i wieku młodzieńczego. Radzą, jak odzyskać swoje życie, swoje emocje, swoje prawdziwe „ja". Uczą kontroli nad przeszłością oraz aktualnymi okolicznościami.

Książka, którą właśnie trzymasz w ręce, jest jedną z tych pozycji, której lektura może wpłynąć na Twoje dalsze życie, sposoby postrzegania relacji i sięgania po bliskość i wsparcie. Dotyka spraw nieprzystępnych: użycia, odrzucenia, zaniedbania i ich wpływu na postrzeganie siebie samego. Demonstruje, jak konflikt i napięcie pomiędzy tym, kim jestem, a tym, kim chcę, żeby widział mnie świat, ma wpływ na to, jak żyjemy. Pozwala nam odróżnić prawdziwe „ja" od fałszywego. A wszystko to w biblijnym ujęciu! Ta książka stawia nas przed niezmiernie ważnym pytaniem: Czy moja przeszłość jest powodem, aby unikać życia, czy jest okazją i nową szansą, aby spojrzeć w przyszłość z zaufaniem i wiarą? Gorąco polecam!

Krzysztof Demczuk, psychoterapeuta, trener, lider Wspólnoty Metanoia

W świecie po grzechu pierworodnym każdy człowiek podatny jest na zranienia. Część z nich bywa tak głęboka, że wpływa na nasz sposób funkcjonowania w pracy i relacjach. Po skomplikowanych doświadczeniach w życiu rodzinnym wiem, jak ważne jest przepracowanie tych wszystkich sytuacji. Autorzy tej książki zapraszają do wejścia na drogę uzdrowienia wewnętrznego z najkorzystniejszym Lekarzem – Jezusem. Nie czekaj, zacznij już dziś. Jest świeże, lepsze życie!

Rafał Cempel, autor książki „Bóg nie zna słowa «niemożliwe»"