Parownica do ubrań (Steamer) TEFAL Access Steam Care DT9100 (3121040071595)

od 0,00 PLN

doskonały wygląd tkwi w szczegółach Parownica ręczna Tefal Access Steam Care znakomicie likwiduje zagniecenia, dzięki wyrzucie pary o wyjątkowej mocy 30 g/min. Dodatkowo, aluminiowa podgrzewana płyta parownicy gwarantuje perfekcyjne efekty wygładzenia ubrań, a ultra niedługi czas nagrzewania bezzwłoczne przygotowanie urządzenia do użytkowania.

Bezpieczna dla wszelkich dzianin, choćby tych najdelikatniejszych, a załączony zaczep na drzwi ułatwia użytkowanie tego rozwiązania. Wygoda wykorzystywania, także w pionie Zaczep na drzwi Wygładzanie ciuchów za pomocą pary, bez zastosowania deski do prasowania.

Wszystko to dla maksymalnej wygody i najlepszych efektów. Eliminowanie najtrudniejszych zagnieceń Ultra efektywna para Stały wyrzut pary o mocy 30 g/min gwarantuje rewelacyjne rezultaty, wygładzając choćby najtrudniejsze do usunięcia zagniecenia grubych lub niełatwych do wygładzenia tkanin.

Twoje ubrania gotowe w mgnieniu oka Zero wilgoci Nowa technika podrzewanej płyty zapewnia eliminację wilgoci z odświeżanych ubrań, więc nadają się one do natychmiastowego założenia. Idealny do każdego rodzaju dzianin dobrana do wszelkich rodzajów dzianin Bezpieczne zastosowanie bez względu na rodzaj tkanin - choćby tych najdelikatniejszych, jak np.

jedwab. Znakomita do poprawek na ostatnią chwilę. Zawsze gotowa Ekspresowe tempo nagrzewania Twoja parownica jest gotowa do użycia w ciągu 40 sekund od włączenia – nie marnujesz czasu, a prasowanie odbywa się w prędko.

Perfekcja i bezpieczeństwo Trzy możliwości ustawień Regulacja mocy pary zagwarantuje bezpieczne wykorzystanie bez względu na wariant ciuchów, jak na dodatek gwarantuje wyśmienite rezultaty zawsze. Łatwość wykorzystywania dopełniające funkcje Przydatne funkcje i dodatki powodują, iż codzienne przygotowanie ciuchów jest łatwiejsze.

Urządzenie zaopatrzono w długi kabel (3 m), przycisk blokujący, który wyzwala stały dopływ pary, nieskomplikowany dostęp do przycisku On/Off z lampką kontrolną i wyjmowany zbiornik na wodę. Wszechstronność wykorzystania 3 dopełniające akcesoria Do urządzenia załączony jest zestaw trzech ergonomicznych akcesoriów: szczotka do tkanin asygnowana do grubszych tworzyw, głowica parowa do finezyjnych oraz zaczep na drzwi umożliwiający wygodne wygładzanie dzianin w każdym miejscu.

Odświeżanie i oczyszczanie Działanie antybakteryjne Rozprowadzanie pary we włóknach zabija do 99,9% zarazków i bakterii, odświeża ubrania i usuwa z nich nieprzyjemne aromaty pozwalając radować się ich unikatową czystością....