JURA E8 One Touch Platinum

Urządzenia JURA z nowej linii E rewolucjonizują przyjemność picia kawy. Ciągłe prace nad doskonaleniem procesu parzenia espresso czy innych rozwiązań dały wspaniały artykuł oferujący:

  • możliwość przyrządzenia urozmaiconych specjałów kawowych o wspaniałym aromacie,
  • intuicyjną obsługę dzięki wyświetlaczowi TFT
  • nienaganną higienę mającą atest TÜV,
  • doskonałe wzornictwo.

duże spektrum s pecjałów kawowych do przygotowania:

1 Flat White
1 Latte Macchiato
1 Cappuccino
2 Kawy
1 Kawa
2 Espresso
1 Espresso
2 Ristretti
1 Ristretto
1 porcja pianki mlecznej

JURA E8 - Światowa nowość P.E.P.© czyli intensyfikacja nuty smakowej kawy espresso

cykl Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) to udoskonalony sposób przyrządzania niewiele znaczących objętościowo specjałów kawowych takich jak: ristretto i espresso. P.E.P.® pozwala wydobyć bogactwo ukrytych w kawie zapachów, dzięki temu każdy napój smakuje szczególnie. Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając gorącą wodę poprzez zmieloną kawę w błyskawicznie następujących po sobie cyklach.

technika gładziutkiej pianki

popularne specjały kawowe z dodatkiem mleka i pianki mlecznej udają się rewelacyjnie dzięki technologii przygładzonej pianki. Technika fine foam idealnie spienia mleko uzyskując nadzwyczajnie gładką, lekką jak piórko piankę mleczną.

Młynek AromaG3

Nowy młynek sześciostopniowy AromaG3 mieli ziarna kawy dwukrotnie szybciej, dbając przy tym o zachowanie pełni aromatu kawy.

Inteligentny system Wstępnego Zaparzania (I.P.B.A.S.©)

Inteligentny System Wstępnego Zaparzania pozwala na wydobycie maksimum aromatu z każdej mieszanki i każdego typu kawy. Jednostka zaparzająca umożliwia regulacje ilości kawy od 5 choćby do 16 gramów kawy. Osiem poziomów dynamiczności zagwarantuje największą rozkosz dla podniebienia zgodnie z jednostkowymi preferencjami.

Wynik w filiżance jest za każdym razem ten sam – idealny.

Inteligentny system wody (I.W.S.®) z automatycznym czujnikiem filtra

wykorzystywanie filtra CLARIS to gwarancja najwyższej jakości wody na najlepszej jakości kawę. Filtr CLARIS broni ekspres automatyczny przed osadami z kamienia, a także wytrąca z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i zapach, jednocześnie pozostawiając zawarte w niej związki mineralne ważne dla zdrowia człowieka. Opracowany poprzez inżynierów JURA inteligentny system wody (I.W.S.®) optymalizuje korzyści wynikające ze stosowania filtra. Ekspres E8 połączony jest z filtrem CLARIS bezprzewodowo przy pomocy technologii RFID. Użytkowanie filtra nigdy nie było łatwiejsze i bardziej bezusterkowe.

JURA wyznacza świeże standardy prostej obsługi

Umieszczone na froncie ekspresu przyciski, a także progresywny ekran TFT powodują, że obsługa tego urządzenia jest stanowczo prosta. Ekspres E8 wyposażony w podwójną wylewkę kawy przyrządzi jednocześnie dwie filiżanki espresso albo kawy za naciśnięciem jednego przycisku. Pojemny zbiornik na ziarna kawy ( 280 g) z funkcją Aroma Protection i pokaźny zbiornik na wodę (1,9l) to dłuższe przerwy między ich kompletowaniem.

znakomity design

Regularne, symetryczne kształty, harmonijne linie i dopracowane najdrobniejsze szczegóły nadają ekspresowi E8 niezwykłą estetykę, która nadzwyczajnie będzie pasować do każdej kuchni. Jego wyjątkowa elegancja będzie fascynować jeszcze przez mnóstwo lat.

Higiena totalna

Zintegrowane programy płukania i czyszczenia gwarantują utrzymanie najwyższych standardów higieny za naciśnięciem przycisku. Kolejna nowość: dysza do spieniania mleka zakończona jest z łatwością zdejmowalną i dostosowaną do mycia w zmywarce końcówką. Wszystko to daje gwarancję utrzymania kompleksowej higieny i zagwarantuje perfekcyjny efekt spienionego mleka.