Jura E6

od 4197,00 PLN

Rodzaj ekspresu: ciśnieniowy • Pojemność: 1.9 l • Moc: 1450 W • Rodzaj kawy: ziarna • Szerokość: 28 cm • Głębokość: 44 cm • Sterowanie: elektroniczne • Mielenie: tak • Kolor: srebrny
Doradztwo, a także zamówienia ekspresów JURA:
Krzysztof Ćwik
tel. 500 236 674 (9.00 - 18.00), 32 284 70 32
e-mail: k.cwik@cafesilesia.pl
E6

Światowa nowość P.E.P.® czyli intensyfikacja nuty smakowej kawy espresso

proces impulsowego parzenia kawy (Pulse Extraction Process, P.E.P.®) do optymalizacji czasu ekstrakcji i uzyskiwania specjałów o najwyższej jakości, znanej bywalcom kawiarni.

Inteligentny system wody (Intelligent Water System, I.W.S.®) rozpoznaje automatycznie filtr; filtr CLARIS Smart gwarantuje wodę o rewelacyjnej jakości.

Idea minimalizmu w obsłudze urządzenia znajdująca odzwierciedlenie w umieszczonych z przodu instrumentach obsługi wraz z innowacyjnym wyświetlaczem TFT i napełnianym od przodu zbiornikiem wody.

Higiena absolutna zapewniająca idealny efekt spieniania mleka dzięki konserwacji za naciśnięciem przycisku i wymiennemu dozownikowi mleka.

Światowa nowość: P.E.P.® czyli kawa espresso najwyższej jakości, znanej bywalcom kawiarni

Klucz do głębokiego i wyrazistego smaku kawy leży w sposobie jej przyrządzania. Firma JURA udoskonaliła od podstaw cykl parzenia kawy espresso. Z tego również powodu specjały przyrządzane w ekspresie E6 w pełni dorównują jakości znanej bywalcom kawiarni. Optymalny proces mielenia zapewnia sześciostopniowy młynek AromaG3. Błyskawicznie i jednocześnie bardzo delikatnie mieli ziarna kawy, zapewniając za każdym razem ich świeżość. Jednostka zaparzająca, przystępna w różnych wersjach, ma pojemność od 5 do 16 gramów i niezmiennie dba o utrzymanie słusznych warunków parzenia. Opracowany poprzez producenta JURA cykl impulsowego parzenia kawy (Pulse Extraction Process, P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając - w przypadku śladowej kawy espresso - gorącą wodę poprzez mieloną kawę w błyskawicznie następujących po sobie cyklach. Cykl ten pozwala uwolnić pełnię wszystkich drzemiących w kawie aromatów. Osiem rozmaitych stopni intensywności gwarantuje najwyższą rozkosz dla podniebienia zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Nowoczesna technologia delikatnej pianki dostarcza specjałom, takim jak kawa cappuccino, delikatną, puszystą piankę mleczną. Rezultat wzbudzi Państwa podziw!

Inteligentny system wody z samoczynnym rozpoznawaniem filtra

Filtry wody CLARIS zapewniają wodę o wspaniałej jakości zapewniającą głębię smaku. Jednocześnie bronią ekspres przed osadami z kamienia i wytrącają z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i zapach (np. Metale ciężkie lub chlor). Żeby w sposób optymalny korzystać z zalet filtra i jego objętości, firma JURA opracowała inteligentny system wody (Intelligent Water System, I.W.S.®). Dzięki technologii RFID wkłady filtra i samoczynny ekspres są ze sobą połączone radiowo. Filtr jest wykrywany automatycznie. Zastosowanie filtrów jeszcze nigdy nie było tak proste i bezpieczne.

JURA wyznacza nowe standardy prostej obsługi

Kto chce dotrzeć do swej ulubionej kawy najkrótszą drogą, nie zawiedzie się, gdy pozna ekspres E6. Umieszczone z przodu przyciski aktywujące cztery funkcję: kawę espresso, kawę zwykłą, kawę cappuccino i piankę mleczną zapewniają najszybszą drogę do celu. Jak na prawdziwy ekspres dwufiliżankowy przystało, E6 przyrządza na życzenie dwie kawy espresso lub zwykłe kawy jednocześnie. Innowacyjny kolorowy wyświetlacz TFT powoduje, ze obsługa nie budzi żadnych wątpliwości. Duży pojemnik na ziarna o obszerności 280 gr zapewnia nieprzerwaną radość smakowania. Dzięki specjalnej pokrywie broniącej aromat ziarna kawy zachowują świeżość. Przystępny od przodu zbiornik wody o objętości 1,9 litra gwarantuje dużą autonomię. Regularne, symetryczne kształty, harmonijne linie i dopracowane najdrobniejsze detale nadają ekspresowi E6 niezwykłą estetykę, która nieprzeciętnie będzie pasować do każdej kuchni. Jego unikatowa elegancja będzie fascynować jeszcze przez dużo lat.

Higiena totalna

Konserwacja nowoczesnego samoczynnego ekspresu do kawy jest tak samo prosta, co przyrządzanie uwodzących specjałów kawowych. Zintegrowane programy płukania i czyszczenia dbają o nienaganną higienę za naciśnięciem przycisku. Zupełna nowość: Wykonanie jednej prostej czynności pozwala na wymianę dozownika mleka nadającego się do mycia w zmywarce. Daje to gwarancję utrzymania kompleksowej higieny i niezmiennie idealnego efektu spieniania mleka.

Specjały Technologie Opcje ustawień i programowania Sterowanie stabilny rozwój Konserwacja Wylewki W liczbach