sexy bastard. tom 2. cash (9788365740816)

od 17,79 PLN

ISBN: 9788365740816 • Autor: Eve Jagger • Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece • Ilość stron: 213 • Rok wydania: 2017
  • Producent: Wydawnictwo Kobiece
  • Kategoria: E-booki

"

Drugi tom ekscytującej serii o niepokornych mężczyznach autorstwa bestsellerowej Eve Jagger

Kiedy Cash Gardner widzi kobietę, od razu wie, czego żeby się napiła i co mógłby z nią robić w łóżku. Ten najgorętszy barman w Atlancie ma wspaniale opanowane dwie umiejętności – serwowanie barwnych drinków i dziki seks.

Młoda i ambitna prawniczka Savannah szuka prawdziwej miłości. Gdy wchodzi do baru Altitude, od razu wpada w oko Cashowi, który nie marnuje czasu i od razu zaczyna z nią śmiało flirtować. W końcu to dla niego codzienność.

Mimo ostrzeżeń ze strony przyjaciół, Savy daje się ponieść pokusie i momentalnie przekracza granice, które sama sobie nakreśliła. W miarę rozwoju tej nietypowej relacji Cash stara się ukryć przed nią swój sekret z przeszłości. Czyżby zaczynało mu na niej zależeć?

Romans, który rozpalił fantazje czytelniczek na całym świecie

__

Ciężko było ukryć przekorny uśmieszek, kiedy czytałam tę książkę. – Books Wine and Lots of Time, blog literacki

perfekcyjnie przemyślana i naprawdę seksowna książka. Jagger spowodowała, że kolejny Sexy bastard skradł moje serce. – Obsessed With Myshelf, blog literacki

__

O autorce

Eve Jagger – bestsellerowa, amerykańska autorka „USA Today” i twórczyni linii Sexy Bastard. Uwielbia wytwarzać trudne emocjonalnie postaci agresywnych kobiet i zniewalających samców alfa. Kolekcja Sexy Bastard nieprzeciętnie wpisuje się w ten schemat.

"


darmowy fragment: