DSFS4530 marki Beko - zmywarka

od 896,28 PLN

oszczędzasz do 14%
Klasa energetyczna: A • Zużycie wody: 13 l • Szerokość: 44.8 cm • Wysokość: 85 cm • Głębokość: 60 cm • Pojemność: 10 kpl. naczyń

Ze zmywarką Beko DSFS4530 w kuchni, jedna z najmniej przyjemnychczynnośc przestanie zabierać czas Tobie i pozostałym domownikom.

Przekonaj się, co zyskasz, kupując ją.

Często jesteśmy zabiegani w codzienności. Często także nie mamy czasu albo ochoty na zmywanie. Dlatego warto pomyśleć o zakupie zmywarki, urządzenie, które odciąży nas w czynności, której znakomita większość domowników nie lubi.

Wymiary

85 x 44.8 cm - to wymiary zmywarki.

Dzięki głębokości 60 cm, możemy wpasować zmywarkę do większości kuchni.

Nawet 10 kompletów naczyń - aż tyle pomieści to urządzenie. Teraz nie musisz zmywać po każdym posiłku. Wystarczy wypełnić zmywarkę maksymalnie i wykonać tylko jedno zmywanie w ciągu dnia. Nie musisz także obawiać się o sprzątanie po przyjęciu czy spotkaniu ze znajomymi. Wystarczy, że brudne naczynia umieścisz w zmywarce i ustawisz odpowiedni program.

Funkcje

Oprócz podstawowej funkcji zmywania naczyń, urządzenie posiada liczne tryby, dzięki którym zmywanie jest jeszcze bardziej efektywne i oszczędne.

Pewność, że w razie awarii nie zalejesz sąsiadów, daje Ci zabezpieczenie przeciwwypływowe. Chroni ono zawartość zmywaki przed uwolnieniem, nawet w przypadku utraty zasilania. To za jego sprawą możesz mieć pewność, że nic złego się nie przytrafi np. podczas nieobecności w domu.

Eksploatacja

Zmywarka w domu to oszczedność: ten konkretny model posiada klasę energetyczną A, dzięki temu zużywa mało prądu oraz niewielką ilość wody do pracy. Dzięki wysokiej klasie energetycznej, możemy być pewni, że rachunki nas nie przygniotą.

Atutem jest również zużycie wody na poziomie 13 l na cykl.

Podsumowanie

Zmywarka Beko DSFS4530, to urządzenie wydajne, tanie w eksploatacji i ciche podczas pracy. Sprawdzi się nie tylko w dużych domach, ale także mniejszych mieszkaniach. Przyda się każdemu, kto narzeka na brak czasu lub nie lubi zmywać ręcznie brudnych naczyń. Warto więc przejrzeć specyfikację techniczną, obejrzeć ją z zewnątrz i podjąć decyzję, czy właśnie tego szukamy.