Fossil ME3091

od 695,00 PLN

Styl: sportowy • Mechanizm: automatyczny • Wodoszczelność: 10 ATM • Funkcje: wodoszczelność

Model ME3091 to progresywny czasomierz znanej i uznanej marki na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek męski nie tylko będzie niezawodnie wskazywał czas, lecz też będzie gustownym dodatkiem do każdej kreacji.

Jak wszystkie w linii zegarki Fossil Wakefield, model o symbolu ME3091 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 46.00 mm, której zarys jest okrągły, wytwarzana pozostała z odpornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma kolor złota różowego.

atrakcyjnie ukazuje się matowo-połyskujące wykończenie, połączone z aluminiowym pierścieniem. Grubość koperty w tym modelu wynosi 13.00 mm, dzięki temu doskonale będzie prezentował się na nadgarstku każdego progresywnego mężczyzny.

Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ME3091 podkreśla znakomicie dopasowany do koperty pasek, który ma odcień czarny, produkowany z wygodnej w użytkowaniu skóry i szerokości przy uszkach koperty 22.00 mm.

Zapięcie zostało wspaniale przypasowane do całości, ma kolor różowego złota. Zegarek Fossil ME3091 działa na mechanizmie samoczynnym, nakręcanym przy pomocy rotora, przy każdym ruchu ręki, ukrytym pod stylową tarczą, której czarny odcień znakomicie komponuje się z całym designem tego popularnego czasomierza.

Oznaczenia godzin tworzą indeksy, dzięki którym zegarek ME3091 jest niezwykle czytelny. Ten popularny męski zegarek Fossil ma wodoszczelność 10ATM, pozwalającą na kąpiel, a nawet pływanie z nurkowaniem bez akwalungu, którą zapewnia zakręcane wieczko.

Model ME3091 jest nie tylko szykownym dodatkiem, lecz też dokładnym czasomierzem. Cały design zegarka jest zgodny z najmocniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason sportowy. Zegarek Fossil ME3091, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, nieprzeciętnie pasującym na nadgarstek każdego postępowego mężczyzny.