Fossil ME3061

od 629,00 PLN

Styl: fashion • Mechanizm: automatyczny, kwarcowy • Kształt koperty: okrągły • Kolor tarczy: czarny, niebieski • Kolor paska: brązowy • Rodzaj paska: pasek skórzany • Wodoszczelność: 5 ATM • Funkcje: datownik, wodoszczelność • Szerokość koperty: 44 mm

Model ME3061 to innowacyjny czasomierz znanej i uwielbianej marki na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek męski nie tylko będzie niezawodnie wskazywał czas, ale też będzie stylowym dodatkiem do każdej kreacji.

Jak wszystkie w serii zegarki Fossil Townsman, model o symbolu ME3061 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 44.00 mm, której zarys jest krągły, wyprodukowana została z odpornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i mametaliczny.

spektakularnie przedstawia się matowo-błyszczące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem. Grubość koperty w tym modelu wynosi 12.00 mm, dzięki czemu rewelacyjnie będzie prezentował się na nadgarstku każdego progresywnego pana.

Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ME3061 wyróżnia nadzwyczajnie dopasowany do koperty pasek, który ma odcień brązowy, wytworzony z komfortowej w wykorzystywaniu skóry i szerokości przy uszkach koperty 22.00 mm.

Zapięcie pozostało rewelacyjnie dopasowane do całości, masrebrny. Zegarek Fossil ME3061 działa na mechanizmie samoczynnym, nakręcanym przy pomocy rotora, przy każdym ruchu ręki, ukrytym pod stylową tarczą, której czarny odcień nadzwyczajnie komponuje się z całym designem tego lubianego czasomierza.

Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ME3061 jest bardzo czytelny. Ten modny męski zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM-50m, pozwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem albo w wannie, którą gwarantuje zakręcane wieczko.

Model ME3061 jest nie tylko wytwornym dodatkiem, ale też skrupulatnym czasomierzem, który prócz wskazania aktualnej godziny posiada multidatownik, czyli rozbudowany datownik. Cały design zegarka jest zgodny z najszczególniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion.

Zegarek Fossil ME3061, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, idealnie pasującym na nadgarstek każdego postępowego mężczyzny.