Fossil ME3061

od 799,90 PLN

oszczędzasz do 6%
Styl: fashion • Mechanizm: automatyczny, kwarcowy • Kształt koperty: okrągły • Kolor tarczy: czarny, niebieski, brązowy • Kolor paska: brązowy • Rodzaj paska: pasek skórzany • Wodoszczelność: 5 ATM • Funkcje: datownik, wodoszczelność • Szerokość koperty: 44 mm

Model ME3061 to nowoczesny czasomierz znanej i szanowanej firmy na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek męski nie tylko będzie bezusterkowo wskazywał czas, lecz też będzie wyszukanym dodatkiem do każdej stylizacji.

Jak wszystkie w serii zegarki Fossil Townsman, model o symbolu ME3061 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 44.00 mm, której kształt jest okrągły, tworzona została z wytrzymałej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i mametaliczny.

pięknie pokazuje się matowo-połyskujące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem. Grubość koperty w tym modelu wynosi 12.00 mm, dzięki temu nadzwyczajnie będzie prezentował się na nadgarstku każdego nowoczesnego mężczyzny.

Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ME3061 uwydatnia znakomicie dopasowany do koperty pasek, który ma kolor brązowy, produkowany z komfortowej w stosowaniu skóry i szerokości przy uszkach koperty 22.00 mm.

Zapięcie zostało świetnie przypasowane do całości, masrebrny. Zegarek Fossil ME3061 działa na mechanizmie samoczynnym, nakręcanym przy pomocy rotora, przy każdym ruchu ręki, ukrytym pod stylową tarczą, której czarny odcień genialnie komponuje się z całym designem tego lubianego czasomierza.

Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ME3061 jest bardzo czytelny. Ten lubiany męski zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM-50m, zezwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem lub w wannie, którą zapewnia zakręcane wieczko.

Model ME3061 jest nie tylko gustownym dodatkiem, ale też dokładnym czasomierzem, który prócz wyodrębnionia aktualnej godziny ma multidatownik, czyli rozbudowany datownik. Cały design zegarka jest zgodny z najbardziej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion.

Zegarek Fossil ME3061, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, idealnie pasującym na nadgarstek każdego nowoczesnego mężczyzny.