Model FS5053 to progresywny czasomierz znanej i uwielbianej producenta na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek męski nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, ale też będzie szykownym dodatkiem do każdej stylizacji.

Jak wszystkie w serii zegarki Fossil Breaker, model o symbolu FS5053 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 45.00 mm, której kształt jest okrągły, wytwarzana pozostała z niepodatnej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i mametaliczny.

spektakularnie demonstruje się matowo-lśniące wykończenie, połączone ze stalowym matowym pierścieniem. Grubość koperty w tym modelu wynosi 14.00 mm, dzięki czemu wspaniale będzie prezentował się na nadgarstku każdego progresywnego mężczyzny.

Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil FS5053 akcentuje wyśmienicie dostosowany do koperty pasek, który ma kolor czarny, stworzony z wytrzymałego tworzywa sztucznegoo matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 22.00 mm.

Zapięcie zostało znakomicie dobrane do całości, masrebrny. Zegarek Fossil FS5053 działa na starannym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której czarny odcień wyśmienicie komponuje się z całym designem tego lubianego czasomierza.

Oznaczenia godzin tworzą indeksy, dzięki którym zegarek FS5053 jest nad wyraz czytelny. Ten popularny męski zegarek Fossil ma wodoszczelność 20ATM, którą zapewnia zakręcane wieczko. Model FS5053 jest nie tylko szykownym dodatkiem, lecz też precyzyjnym czasomierzem, który prócz wyróznionia aktualnej godziny ma wskazujący dzień miesiąca datownik.

Cały design zegarka jest zgodny z najistotniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl sportowy. Zegarek Fossil FS5053, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, genialnie pasującym na nadgarstek każdego innowacyjnego pana.