Casio EFV-540L-7AVUEF

od 332,00 PLN

Kolor tarczy: czarny, brązowy, szary • Rodzaj paska: pasek skórzany • Wodoszczelność: 10 ATM • Funkcje: wodoszczelność

Zegarek męski EFV-540L-7AVUEF producenta Casio to znakomita propozycja dla osób szanujących sobie dbałość o szczegóły a także bezproblemowe zachowanie mechanizmów. Koperta szeroka jest na 42 mm oraz ma grubość 12 mm.

marka Casio pochodzi z kraju kwitnącej wiśni - Japonii, główna siedziba jest w Tokyo. Jest ona światowym koncernem produkującym przeróżne produkty elektroniczne na wszystkich kontynentach. Japońska precyzja tworzenia i zamiłowanie do prekursorskich technice zauważalne są niemal we wszystkich kolekcjach.

Casio wytwarza progresywne zegarki, które zaskakują mnogością funkcji czy zastosowań. Zegarek EFV-540L-7AVUEF zasilany jest bateryjnie - ogniwo kwarcowe. Pasek zrobiony jest z wysokiej klasy skóry zapewniającej solidność i wygodę wykorzystywania.

W tym modelu kopertę zrobiono ze stali rdzoodpornej która zapewnia wysoką odporność na czynniki atmosferyczne i np. Korozję. Zastosowany analogowy datownik umożliwia sprawdzenie aktualnej daty. WR 100 oznacza, iż zegarek wytrzymały jest na pełne zanurzenie w wodzie, pływanie i nurkowanie z rurką - snorkeling, czyli bez akwalungu.

Zakręcany dekielek skutecznie zwiększający szczelność. Gwarancja ważna dwa lata gwarantuje gratisowe usunięcie usterek w autoryzowanych punktach napraw mających lokalizację w całej Polsce.