Zegarek męski BSFD97RIBW10BX producenta Bisset to stylowe połączenie funkcjonalności a także lubianego designu. Bisset Watches LTD. To szwajcarska marka, prosto z Lengnau w Szwajcarii. Obecnie z pomocą Montres Charmex wytworzone są wysokiej jakości zegarki.

firma posiada dużą tradycję bazującą na familijnej pracowni zapoczątkowanej w połowie XX wieku. Zegarki Bisset to głównie indywidualny design, który może być poprawnie odbierany poprzez wszelkich o nietuzinkowym podejściu do zegarków.

Zegarek BSFD97RIBW10BX ma kwarcowy mechanizm ISA zasilany tradycyjną baterią. Bransoletę zrobioną ze stali nierdzewnej na dodatek pokryto warstwą PVD poprzez co zwiększono odporność na korozję i oddziaływanie czynników atmosferycznych.

Dzięki wbudowanemu datownikowi masz możliwość sprawdzenia aktualnej daty. Wstawienie utwardzanego szkiełka mineralnego zapewnia powierzchnię zegarka wolną od rys, a także innych uszkodzeń mechanicznych. Klasa wodoszczelności WR 100 zezwala na ochronę w trakcie kąpieli np.

na basenie. Gwarancja ważna dwa lata zapewnia gratisowe usunięcie usterek w wyodrębnionych punktach napraw dostępnych w całym kraju.