Zegarki Emporio Armani to zakomity efekt połączenia konwencjonalnego zegarmistrzowstwa i nowoczesnych trendów. Ich jakość stworzona pozostała na bazie najkorzystniejszych materiałów, zapewniających komfortowe użytkowanie choćby na co dzień, a ukryty w kopercie kwarcowy mechanizm zagwarantuje dokładne wyróznionie czasu. Wszystkie modele tej producenta cechują się nieśmiertelnym stylem wzbogaconym o innowacyjne nuty, dzięki czemu są to zegarki niesamowicie modne, a zarazem klasyczne i uniwersalne, na każdym nadgarstku będą prezentować się elegancko i prestiżowo.
Prezentowany ZEGAREK EMPORIO ARMANI AR1737 ma prostą, świetnie okrągłą kopertę wytwarzaną z antyalergicznej stali szlachetnej, wytrzymałej na korozję, która broni analogową tarczę w czarnym kolorze, na której wyróżniają się bezkompromisowe oznaczenia. Perfekcyjnie pozostał dopasowany do niej pasek ze skóry naturalnej w czarnym kolorze o nietuzinkowym wzorze.
ZEGAREK EMPORIO ARMANI AR1737 to rewelacyjny pomysł na podarunek dla wszystkich, którzy lubią luksusowe dodatki w nienachalnym, stylowym stylu.

Wybierz perfekcyjny model z linii zegarki Emporio Armani z naszego sklepu! Dobierz do niego stylowe dodatki z działu biżuteria Emporio Armani!