Philips Zestaw 2x żarówka samochodowa x-tremevision 12972xv+s2 h7 px26d/55w/12v (8727900350265)

od 0,00 PLN

Rodzaj: H7
Widzisz więcej, reagujesz szybciej i jeździsz bezpieczniej dzięki żarówkom Philips® X-tremeVision

Jedne z najjaśniejszych żarówek halogenowych przystępnych na rynku. Przewyższa swymi osiągami większość innych. Zagwarantuje większą o 130% jasność, a także stanowczo długą wiązkę światła.

istotnie bielsze światło wpływa na poprawę komfortu i bezpieczeństwa jazdy

Jasne, białe światło (3500 K) jest widocznie bielsze od światła emitowanego poprzez charakterystyczne żarówki samochodowe. Zastrzeżona technologia Gradient CoatingTM firmy Philips pozwala uzyskać mocniejsze światło, dzięki czemu można radować się jaśniejszym oświetleniem i obszerniejszym komfortem w trakcie jazdy nocą.

Bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji — widzisz lepiej, a inni szybciej dostrzegają Ciebie

Każda potencjalna usterka części zamiennej stanowi zagrożenie dla Ciebie i Twojego pojazdu. Dotyczy to zwłaszcza oświetlenia głównego. Każda uszkodzona żarówka samochodowa zniża widoczność i bezpieczeństwo — jednocześnie Twoje, jak i innych kierowców. Żarówki Philips X-tremeVision zoptymalizowano pod kątem długiego i bezawaryjnego działania. Oznacza to, iż będziesz widzieć lepiej, a inni będą widzieć Ciebie poprzez dłuższy czas w przypadku innych źródeł światła o wysokiej efektywności.

wydajność oznacza obszerniejszą ilość światła i dłuższy okres eksploatacji

Żarówki Philips X-tremeVision zostały opracowane z myślą o nieprzeciętnej wydajności; generują znacznie jaśniejsze światło bez skracania okresu eksploatacji, który wynosi do 450 godzin. To znacznie więcej w sytuacji konkurencyjnych rozwiązań w kategorii oświetlenia zapewniającego rozszerzoną liczba światła. (H4 i H7 testowane przy standardowym napięciu 13,2 V)

Patrz dalej i reaguj szybciej dzięki jasności pokaźniejszej nawet do 130%

wyśmienite oświetlenie jest wyjątkowo ważne w przypadku większych odległości wynoszących 75–100 metrów od pojazdu. Żarówki samochodowe Philips X-tremeVision pozwalają widzieć o 45 metrów dalej, dając kierowcy 2 sekundy więcej na reakcję. Żarówki Philips X-tremeVision polepszają widoczność nawet do 130% w stosunku do standardowych żarówek samochodowych. Dzięki czemu możesz rozpoznawać przeszkody i potencjalne zagrożenia szybciej w przypadku zastosowania jakichkolwiek innych żarówek halogenowych.

Jedno z najjaśniejszych źródeł światła zapewniające świetną sprawność

Zoptymalizowana, dokładna konstrukcja żarnika, wypełnienie gazowe o wysokim ciśnieniu do 13 barów, precyzyjna powłoka i wysokiej jakości szkło kwarcowe odporne na działanie promieni UV - żarówki Philips X-tremeVision stanowią prawdziwą rewolucję w dziedzinie oświetlenia samochodowego. Zaprojektowano je z myślą o idealnej widoczności i maksymalnej produktywności.

Najbezpieczniejsze oświetlenie samochodowe dopuszczone do ruchu drogowego

Żarówki Philips X-tremeVision to z pewnością najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najskuteczniejszy sposób modernizacji oświetlenia głównego pojazdu w granicach określonych przepisami. Żarówki posiadają pełny certyfikat ECE.

nieszablonowa jakość i sprawność wiązki światła

Połączenie większej ilości światła z wyższą temperaturą barwową sprawia, iż żarówki Philips X-tremeVision gwarantują wiązkę światła o jednej z najwyższych skuteczności w segmencie oświetlenia halogenowego.

idealny kontrast zapewnia wygodną jazdę

Wyższa temperatura barwowa żarówek samochodowych Philips X-tremeVision (dostępnych w wersjach H1, H4 i H7) udoskonaloną ostrość widzenia i pozwala dojrzeć kontrast z znacznej odległości. Dzięki temu jazda po zmroku jest bardziej komfortowa i bezpieczniejsza.

Specyfikacja Test żarówki Philips® X-tremeVision


Źródło: YouTube